certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj) · pagina 49

În România sunt 2.938 firme care au declarat codul CAEN 8553 (Școli de conducere (pilotaj)) ca activitate principală, dintre care 1.950 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

1.795 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 258.900 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 151.718 lei și 365.092 lei.

Separat de activitatea principală, 10.118 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
2.938
În funcțiune
1.950
CA mediană
258.900lei
bilanț 2025
Salariați
6.348
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 8553
FirmăCifră de afaceri
  • 2401
    CUI 23101888HunedoaraCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2019
  • 2402
    VLAD UNITRAN SRLSuspendare expirată
    CUI 23142276Bistriţa-NăsăudCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2403
    CUI 2316892DoljCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2404
    CUI 23181089MureşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2405
    AUTO ATY SRLRadiată
    CUI 23185803ClujCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2406
    CUI 23302628OltCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2407
    CUI 23309146AlbaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2408
    LIGHT AVIATION SRLSediu expirat
    CUI 23355061IlfovCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2016
  • 2409
    CUI 23399270AradCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2410
    CUI 23482677BacăuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2022
  • 2411
    CRYS-ALY AUTOMED SRLSuspendare expirată
    CUI 23497457MehedinţiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2017
  • 2412
    CUI 23497490MehedinţiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2016
  • 2413
    CUI 23500781IaşiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2016
  • 2414
    CUI 23535518BacăuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2415
    CUI 23576542GorjCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2416
    CUI 23684790Caraş-SeverinCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2417
    SERADOR SRLRadiată
    CUI 23688287ClujCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2023
  • 2418
    ALXIN SRLRadiată
    CUI 2369072TulceaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2419
    CUI 23707125TimişCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2420
    CUI 23722044BucureştiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2421
    CUI 23781695BucureştiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2422
    CUI 23784187BucureştiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2423
    CUI 23927058SibiuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2020
  • 2424
    ALIN AUTO SRLActivitate întreruptă
    CUI 23947780BraşovCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2016
  • 2425
    CUI 23956096ConstanţaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2426
    CUI 24029667BraşovCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2019
  • 2427
    CUI 24045298GiurgiuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2016
  • 2428
    CUI 24058468SibiuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2429
    CUI 24204326GalaţiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2430
    CUI 24253450ConstanţaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2015
  • 2431
    CUI 24269163TimişCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2019
  • 2432
    CUI 24278463BihorCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2433
    CUI 24280137ArgeşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2434
    GIOCOTEL SRLRadiată
    CUI 24280714BacăuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2022
  • 2435
    AUTO MOTO VIP SRLSuspendare expirată
    CUI 24319644MureşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2436
    CUI 24333126VâlceaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2437
    CUI 24339404TulceaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2017
  • 2438
    CUI 24357737MaramureşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2439
    CUI 24366808TulceaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2017
  • 2440
    CUI 24457256DoljCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2441
    MGM & GOD GROUP SRLSediu expirat
    CUI 24465046BucureştiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2017
  • 2442
    CUI 24467730ArgeşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2443
    CUI 24493380MaramureşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2444
    CUI 24497412IaşiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2445
    CUI 24501386Bistriţa-NăsăudCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2016
  • 2446
    CUI 24504340Caraş-SeverinCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2447
    CUI 2451244HarghitaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2448
    DAVIDRAL SRLSediu expirat
    CUI 24533906Bistriţa-NăsăudCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2020
  • 2449
    CUI 24568556NeamţCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2450
    CORNEL SRLRadiată
    CUI 24602291VasluiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014

Se pot naviga primele 2.500 firme din 2.938, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 855
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă