certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj) · pagina 48

În România sunt 2.938 firme care au declarat codul CAEN 8553 (Școli de conducere (pilotaj)) ca activitate principală, dintre care 1.950 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

1.795 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 258.900 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 151.718 lei și 365.092 lei.

Separat de activitatea principală, 10.118 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
2.938
În funcțiune
1.950
CA mediană
258.900lei
bilanț 2025
Salariați
6.348
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 8553
FirmăCifră de afaceri
  • 2351
    CUI 21625878ConstanţaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2352
    CUI 21630475BucureştiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2353
    MIHBRAD SRLRadiată
    CUI 21688752BucureştiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2019
  • 2354
    AUTO DAB SRLRadiată
    CUI 21721417IlfovCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2355
    CUI 21723019OltCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2356
    CUI 21813820ClujCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2018
  • 2357
    CUI 21825094MureşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2020
  • 2358
    ALYSRAM SRLRadiată
    CUI 21832695TeleormanCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2024
  • 2359
    CUI 21835110NeamţCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2360
    BEST OFF SRLRadiată
    CUI 21857975Bistriţa-NăsăudCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2361
    CUI 21941706Satu MareCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2362
    PSIHAUTO SRLActivitate întreruptă
    CUI 21988130CălăraşiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2363
    CUI 21994514DâmboviţaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2364
    CUI 22011531TulceaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2365
    AUTOMARIA SRLActivitate întreruptă
    CUI 22049358ClujCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2022
  • 2366
    ORIZONT-NORD SAMandat cenzori expirat
    CUI 2208360MaramureşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2016
  • 2367
    CUI 22135815BacăuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2022
  • 2368
    CUI 22243817MureşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2018
  • 2369
    CUI 22286095BucureştiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2021
  • 2370
    CUI 22307295ArgeşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2371
    CUI 22328808Caraş-SeverinCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2024
  • 2372
    CUI 22345310IaşiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2015
  • 2373
    CUI 22348554ArgeşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2374
    CUI 22351762BacăuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2375
    CUI 22411503ArgeşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2015
  • 2376
    CUI 22412070ClujCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2024
  • 2377
    CUI 22419434TimişCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2378
    CUI 22436460DoljCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2014
  • 2379
    CUI 22466800Bistriţa-NăsăudCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2380
    CUI 22469327IlfovCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2381
    CUI 22514541OltCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2382
    INTER AUTO GENERAL SRLActivitate întreruptă
    CUI 22529186OltCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2383
    CUI 22548781BraşovCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2021
  • 2384
    CUI 22570932BraşovCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2021
  • 2385
    CUI 22578669IaşiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2386
    CUI 22593502Bistriţa-NăsăudCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2387
    3 PPP SRLRadiată
    CUI 22624439IalomiţaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2022
  • 2388
    CUI 22626480SălajCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2015
  • 2389
    GERONEST SRLRadiată
    CUI 22661739SibiuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2390
    EURO KISS SRLSediu expirat
    CUI 22730286NeamţCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2020
  • 2391
    CUI 22812254DâmboviţaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2016
  • 2392
    CUI 22812513OltCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2393
    CUI 22814379GorjCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2025
  • 2394
    CUI 22816795GalaţiCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2013
  • 2395
    CUI 22898116NeamţCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2017
  • 2396
    CUI 22916859PrahovaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2020
  • 2397
    CUI 22953865MureşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2018
  • 2398
    CUI 23010968HarghitaCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012
  • 2399
    CUI 23029782ArgeşCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2017
  • 2400
    CUI 23056310BacăuCAEN 8553 · Școli de conducere (pilotaj)
    2012

Se pot naviga primele 2.500 firme din 2.938, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 855
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă