Cod CAEN · activitate principală
CAEN 9604
Activități de întreținere corporală · pagina 33
În România sunt 4.827 firme care au declarat codul CAEN 9604 (Activități de întreținere corporală) ca activitate principală, dintre care 2.864 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.
2.275 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 86.854 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 26.730 lei și 215.700 lei.
Separat de activitatea principală, 28.432 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.
Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
- Firme
- 4.827
- În funcțiune
- 2.864
- CA mediană
- 86.854lei
- bilanț 2025
- Salariați
- 2.272
- total 2025
Lucrezi cu firme din acest domeniu?
Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.
Firme cu această activitate principală
- 1601SALON SUNS CORNER S.R.L.activăCUI 48337036BucureştiCAEN 960432 K2024
- 1602ELLE FORM SRLRadiatăCUI 21994522DâmboviţaCAEN 960432 K2022
- 1603DIVINESUN STUDIO S.R.L.activăCUI 45107180BraşovCAEN 960432 K2025
- 1604BACK HEALTH SRLactivăCUI 38377700BucureştiCAEN 960432 K2025
- 1605ALPVITAL SRLactivăCUI 24251913BrăilaCAEN 960432 K2025
- 1606URBAN RELAX S.R.L.activăCUI 37785182BucureştiCAEN 960432 K2025
- 1607CUI 46359259ConstanţaCAEN 960432 K2025
- 1608LOTUS WELL BEING S.R.L.activăCUI 41193189TimişCAEN 960432 K2025
- 1609INFINITY BLUE STAR SRLRadiatăCUI 35669483SibiuCAEN 960432 K2024
- 1610BIG Z SOLUTION.RO S.R.L.Sediu expiratCUI 41308904BihorCAEN 960432 K2022
- 1611SKIN AVENUE S.R.L.activăCUI 50263798SuceavaCAEN 960432 K2025
- 1612CUI 46339537IlfovCAEN 960432 K2025
- 1613MIND & BODY S.R.L.activăCUI 47508332ArgeşCAEN 960432 K2024
- 1614DIVINE BODY & BEAUTY S.R.L.RadiatăCUI 39337843HunedoaraCAEN 960432 K2023
- 1615TROPICAL MINUTES SRLRadiatăCUI 35673190ArgeşCAEN 960431 K2017
- 1616CUI 38661255BuzăuCAEN 960431 K2023
- 1617ORA DE MASAJ S.R.L.activăCUI 41420427NeamţCAEN 960431 K2025
- 1618MIKAELLA KALUBA S.R.L.activăCUI 39631902GalaţiCAEN 960431 K2025
- 1619SIM THERAPY SRLactivăCUI 37766776IaşiCAEN 960431 K2024
- 1620GESTEMAU SRLactivăCUI 29163111GalaţiCAEN 960431 K2025
- 1621ZEN SOLEIL SPA S.R.L.activăCUI 45404882IlfovCAEN 960431 K2025
- 1622INTEGER NET S.R.L.Suspendare expiratăCUI 33682117BucureştiCAEN 960431 K2022
- 1623BLUE BEAUTY S.R.L.activăCUI 40253380Satu MareCAEN 960431 K2025
- 1624SPAPRO2 S.R.L.activăCUI 50376630AradCAEN 960431 K2025
- 1625SLICK COSMETICS SRLRadiatăCUI 31895186BucureştiCAEN 960431 K2015
- 1626FORMA STIL SRLactivăCUI 17274949GalaţiCAEN 960431 K2025
- 1627SPERANŢA-LYV SRLactivăCUI 24706934ConstanţaCAEN 960431 K2025
- 1628PIYAPORN BUSINESS S.R.L.activăCUI 51024195AradCAEN 960431 K2025
- 1629COROGEANU SALON S.R.L.activăCUI 40705680IaşiCAEN 960431 K2019
- 1630CUI 47821584BucureştiCAEN 960430 K2025
- 1631MASAJ AROBIA RELAX SRLactivăCUI 35732467PrahovaCAEN 960430 K2025
- 1632CUI 40924426PrahovaCAEN 960430 K2025
- 1633INTERMED CONSULTING SRLRadiatăCUI 17092815SibiuCAEN 960430 K2018
- 1634ACTUAL BEST BODY SRLactivăCUI 38017301ConstanţaCAEN 960430 K2020
- 1635PRESTIGE & PARTNERS SRLactivăCUI 30426084BucureştiCAEN 960430 K2021
- 1636MURĂ CLASSIC MASSAGE SRL-DRadiatăCUI 33765468BraşovCAEN 960430 K2015
- 1637DIVINE MASSAGE SRLRadiatăCUI 28947358BucureştiCAEN 960430 K2015
- 1638ELEGANT TOUCH BODY SRLDizolvareCUI 36497670BucureştiCAEN 960430 K2017
- 1639ROYAL BEAUTY CENTER SRLRadiatăCUI 32301273GiurgiuCAEN 960430 K2015
- 1640ELIXIR-BODY S.R.L.activăCUI 48875230BacăuCAEN 960430 K2024
- 1641CUI 43420121AlbaCAEN 960430 K2024
- 1642MARCONII RELAX SRLRadiatăCUI 32370290BucureştiCAEN 960430 K2015
- 1643WAN-BODYCARE S.R.L.activăCUI 40628510IlfovCAEN 960430 K2025
- 1644RITMAS SRLactivăCUI 34144957IaşiCAEN 960430 K2025
- 1645VIVA SOFT SERVICES SRLactivăCUI 28509030BucureştiCAEN 960430 K2025
- 1646CROWN BEAUTY SRLRadiatăCUI 17695034BucureştiCAEN 960430 K2015
- 1647CUI 42797590BuzăuCAEN 960430 K2025
- 1648GR BODYLINE BEAUTY SRLRadiatăCUI 36548714ClujCAEN 960430 K2020
- 1649PRINCESS LUX SRLRadiatăCUI 30403285IaşiCAEN 960430 K2018
- 1650GIA BEAUTY ART S.R.L.activăCUI 49406819ArgeşCAEN 960429 K2025
Se pot naviga primele 2.500 firme din 4.827, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.
Activități înrudite
- 9602Coafură și alte activități de înfrumusețare20.813
- 9609Alte activități de servicii n.c.a.3.003
- 9601Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană1.977
- 9603Activități de pompe funebre și similare1.850
- 9621Activități de coafură și frizerie3.299
- 9622Activități de tratament și înfrumusețare2.397
- 9623Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur689
- 9610Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană516
Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?
Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.