Cod CAEN · activitate principală
CAEN 9602
Coafură și alte activități de înfrumusețare · pagina 45
În România sunt 20.813 firme care au declarat codul CAEN 9602 (Coafură și alte activități de înfrumusețare) ca activitate principală, dintre care 14.011 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.
11.459 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 74.400 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 26.115 lei și 173.571 lei.
Separat de activitatea principală, 62.027 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.
Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
- Firme
- 20.813
- În funcțiune
- 14.011
- CA mediană
- 74.400lei
- bilanț 2025
- Salariați
- 13.141
- total 2025
Firme cu această activitate principală
- 2201CAMILUX BEAUTY SRLactivăCUI 30508443BucureştiCAEN 9602216 K2025
- 2202CRISS NEW CONCEPT S.R.L.activăCUI 45943763IlfovCAEN 9602216 K2025
- 2203CUI 36004917AlbaCAEN 9602216 K2025
- 2204AD-ELLY STIL SRLactivăCUI 17073740DâmboviţaCAEN 9602216 K2025
- 2205HELLO BODY SALON SRLRadiatăCUI 36675793BucureştiCAEN 9602216 K2017
- 2206DANA & NASMA STAR S.R.L.activăCUI 34748961BucureştiCAEN 9602216 K2025
- 2207PRETTY LUX SRLactivăCUI 24391569TimişCAEN 9602216 K2025
- 2208LUCHI LOOK SRLRadiatăCUI 29780710BucureştiCAEN 9602216 K2019
- 2209BARBER REBREANU S.R.L.activăCUI 50761865BucureştiCAEN 9602216 K2025
- 2210HENMAN BEAUTY CONCEPT S.R.L.RadiatăCUI 42269340IlfovCAEN 9602215 K2023
- 2211ARTNUVO S.R.L.activăCUI 48832816MureşCAEN 9602215 K2025
- 2212MEN'S VOGUE S.R.L.activăCUI 46567934BucureştiCAEN 9602215 K2025
- 2213LAD LUP SALON SRLactivăCUI 36014678SibiuCAEN 9602215 K2025
- 2214CUI 42915483IlfovCAEN 9602215 K2025
- 2215CEDAMIXT SRLactivăCUI 22421590GorjCAEN 9602215 K2025
- 2216E CONCEPT BY FLORINA SRLactivăCUI 37290795Bistriţa-NăsăudCAEN 9602215 K2025
- 2217RADIANCE LOOK SRLactivăCUI 25275961Bistriţa-NăsăudCAEN 9602215 K2025
- 2218HOUSEOFART STUDIO S.R.L.activăCUI 45954665SibiuCAEN 9602215 K2022
- 2219CUI 50594163DâmboviţaCAEN 9602215 K2025
- 2220CUI 41573340BucureştiCAEN 9602215 K2025
- 2221YANIS ZETTA S.R.L.activăCUI 49213702CălăraşiCAEN 9602215 K2025
- 2222CUI 39435841ArgeşCAEN 9602214 K2025
- 2223BEAUTY & SPA SALON SRLRadiatăCUI 36647939BucureştiCAEN 9602214 K2020
- 2224CUI 46510830BucureştiCAEN 9602214 K2024
- 2225THOMAS OLIVIER CONCEPT SRLRadiatăCUI 24130032BucureştiCAEN 9602214 K2022
- 2226AIRTOUCHOS S.R.L.activăCUI 50949070BotoşaniCAEN 9602214 K2025
- 2227ROB STYLE BEAUTY SRLactivăCUI 37106761IlfovCAEN 9602214 K2025
- 2228DANARIA ZONE S.R.L.activăCUI 40623172VasluiCAEN 9602214 K2025
- 2229LSTUDIO BEAUTY SALON S.R.L.RadiatăCUI 39650076TimişCAEN 9602214 K2019
- 2230RDG ISSIS CONCEPT SRLactivăCUI 34065233ArgeşCAEN 9602214 K2025
- 2231CUI 49490088IlfovCAEN 9602214 K2025
- 2232CUI 48292180IlfovCAEN 9602214 K2025
- 2233INK TATTOO ART SRLactivăCUI 25416084BraşovCAEN 9602214 K2025
- 2234TRENDY MODE SRLactivăCUI 19175780BucureştiCAEN 9602214 K2022
- 2235MINUP 2013 S.R.L.activăCUI 32116926SuceavaCAEN 9602214 K2025
- 2236WOOF DOG SRLactivăCUI 29274020TimişCAEN 9602214 K2025
- 2237CUI 50706178MureşCAEN 9602214 K2025
- 2238CUI 47970896BucureştiCAEN 9602213 K2025
- 2239CUI 39130405AradCAEN 9602213 K2025
- 2240BALD BARBERSHOP S.R.L.activăCUI 50865300DoljCAEN 9602213 K2025
- 2241BY BIANCA ROYAL SRLactivăCUI 37938944SibiuCAEN 9602213 K2025
- 2242VISION PRODUCT 24 S.R.L.activăCUI 51018240GalaţiCAEN 9602213 K2025
- 2243ELEGANCE STYLE SRLactivăCUI 22745066CovasnaCAEN 9602213 K2025
- 2244BEARDS AND CUTS S.R.L.activăCUI 50004467BacăuCAEN 9602213 K2025
- 2245VIP SUN STUDIO SRLRadiatăCUI 37397318BucureştiCAEN 9602213 K2017
- 2246CUI 41965246HunedoaraCAEN 9602213 K2025
- 2247TUGEARU CAMELIA S.R.L.activăCUI 48059819ConstanţaCAEN 9602213 K2024
- 2248DIVA STAR SRLactivăCUI 18144823ClujCAEN 9602213 K2025
- 2249PHOENIX BEAUTY SRLactivăCUI 26727585ConstanţaCAEN 9602213 K2025
- 2250CUI 43863145BucureştiCAEN 9602212 K2025
Se pot naviga primele 2.500 firme din 20.813, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.
Activități înrudite
- 9604Activități de întreținere corporală4.827
- 9609Alte activități de servicii n.c.a.3.003
- 9601Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană1.977
- 9603Activități de pompe funebre și similare1.850
- 9621Activități de coafură și frizerie3.299
- 9622Activități de tratament și înfrumusețare2.397
- 9623Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur689
- 9610Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană516
Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?
Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.