certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor · pagina 16

În România sunt 5.235 firme care au declarat codul CAEN 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor) ca activitate principală, dintre care 5.036 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

5.235 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 276.982 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 82.134 lei și 837.457 lei.

Separat de activitatea principală, 35.363 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
5.235
În funcțiune
5.036
CA mediană
276.982lei
bilanț 2025
Salariați
16.862
total 2025
Verificare și monitorizare

Lucrezi cu firme din acest domeniu?

Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 9531
FirmăCifră de afaceri
  • 751
    CUI 40097540BihorCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 752
    CUI 43354567HarghitaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 753
    IANEX SRLactivă
    CUI 3530346BrăilaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 754
    CUI 15831865Caraş-SeverinCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 755
    CUI 17092025ClujCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 756
    CUI 21741058MaramureşCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 757
    CUI 28236304IlfovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 758
    CUI 7286350SibiuCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 759
    CUI 43520430DâmboviţaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 760
    CUI 5286621TimişCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 761
    CUI 15766902AradCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 762
    CUI 31775309AlbaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 763
    CUI 36231324TimişCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 764
    CUI 38698874IlfovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 765
    CUI 23187340SuceavaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 766
    CUI 45838890ConstanţaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,3 mil2025
  • 767
    CUI 24771568BucureştiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 768
    CUI 12662168ConstanţaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 769
    CUI 45472488IaşiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 770
    CUI 5916140IaşiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 771
    CUI 28229013IlfovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 772
    CUI 15508105BotoşaniCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 773
    CUI 37365928DoljCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 774
    CUI 39212653OltCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 775
    CUI 50212271IlfovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 776
    CUI 31273434BucureştiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 777
    CUI 42720074IaşiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 778
    CUI 23707745MehedinţiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 779
    CUI 41758380IlfovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 780
    CUI 3246337SălajCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 781
    CUI 9891293HarghitaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 782
    CUI 27276173ClujCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 783
    CUI 12489386ClujCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 784
    CUI 446195BucureştiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 785
    CUI 35892603TimişCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 786
    CUI 36484033MureşCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 787
    CUI 39496075IlfovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 788
    CUI 4009703AradCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 789
    CUI 22224130ClujCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 790
    CUI 50765336Satu MareCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 791
    CUI 1711974AradCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 792
    CUI 18321054MehedinţiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 793
    CUI 27337050BraşovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 794
    CUI 478316IlfovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 795
    CUI 15107510MureşCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 796
    CUI 44281587IaşiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 797
    CUI 40921640IlfovCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 798
    CUI 24889572BucureştiCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 799
    CUI 25006734SuceavaCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025
  • 800
    CUI 9510283ClujCAEN 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
    1,2 mil2025

Se pot naviga primele 2.500 firme din 5.235, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 953
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă