certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 9321
Activități ale parcurilor tematice și de distracții · pagina 8

În România sunt 478 firme care au declarat codul CAEN 9321 (Activități ale parcurilor tematice și de distracții) ca activitate principală, dintre care 341 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

282 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 193.720 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 49.580 lei și 338.483 lei.

Separat de activitatea principală, 11.837 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
478
În funcțiune
341
CA mediană
193.720lei
bilanț 2025
Salariați
407
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 9321
FirmăCifră de afaceri
  • 351
    CUI 27812140BraşovCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2012
  • 352
    SPHERE BALL SRL-DActivitate întreruptă
    CUI 28135750HarghitaCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2014
  • 353
    CUI 28402040BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2019
  • 354
    CUI 28575670TimişCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 355
    CUI 29023819IaşiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2016
  • 356
    CUI 29423351ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2016
  • 357
    CUI 29484014ArgeşCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2020
  • 358
    CUI 30158089DâmboviţaCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 359
    CUI 30320287IaşiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2014
  • 360
    CRINELION SRLLichidare
    CUI 30399680NeamţCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2023
  • 361
    BLISSPOT SRLSediu expirat
    CUI 30897243BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2013
  • 362
    CUI 31115639BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2015
  • 363
    CUI 31428792BuzăuCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2024
  • 364
    CUI 31727611PrahovaCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2014
  • 365
    CUI 31730986BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2020
  • 366
    MLT MANEGE SRLSediu expirat
    CUI 31905867BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2013
  • 367
    CUI 32232181BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 368
    CUI 32291650BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 369
    CUI 32326090SuceavaCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2020
  • 370
    CUI 32495609BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 371
    CUI 32759182ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2020
  • 372
    CUI 33180226GorjCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2017
  • 373
    CUI 33207399BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2017
  • 374
    CUI 33273031ConstanţaCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2014
  • 375
    CUI 33277084BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2014
  • 376
    NORASTIN SRLRadiată
    CUI 33575579VranceaCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2022
  • 377
    CUI 34130811BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2023
  • 378
    CNG NARCIS SRLSuspendare expirată
    CUI 34134325ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2022
  • 379
    CUI 34298670OltCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 380
    CUI 34440634GalaţiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 381
    CUI 34514170SuceavaCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 382
    CUI 34691369GorjCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2021
  • 383
    LUMEA DE VIS S.R.L.Sediu expirat
    CUI 34794232GorjCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 384
    CUI 34802599ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2017
  • 385
    CUI 34965650TulceaCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2020
  • 386
    CUI 35026666MehedinţiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2024
  • 387
    CUI 35067798ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 388
    CUI 3554620ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 389
    PARKRIDE SRLSediu expirat
    CUI 35627780ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2020
  • 390
    CUI 35808751BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 391
    CUI 35927795TimişCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2016
  • 392
    CUI 36120067ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 393
    CUI 36356581IlfovCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2023
  • 394
    CUI 36639260HunedoaraCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2018
  • 395
    CUI 37386505ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 396
    CUI 37415252ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 397
    CUI 37493412ClujCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2020
  • 398
    CUI 37507658BucureştiCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2023
  • 399
    ALEXSTRASZA FOOD AND DRINKS SRLActivitate întreruptă
    CUI 37556170IlfovCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025
  • 400
    CUI 37892871Satu MareCAEN 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții
    2025

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 932
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă