certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 9313
Activități ale centrelor de fitness · pagina 34

În România sunt 3.673 firme care au declarat codul CAEN 9313 (Activități ale centrelor de fitness) ca activitate principală, dintre care 2.685 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

2.350 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 115.796 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 38.178 lei și 272.654 lei.

Separat de activitatea principală, 20.699 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
3.673
În funcțiune
2.685
CA mediană
115.796lei
bilanț 2025
Salariați
3.573
total 2025
Verificare și monitorizare

Lucrezi cu firme din acest domeniu?

Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 9313
FirmăCifră de afaceri
  • 1651
    VOA SRLRadiată
    CUI 22511251TimişCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2022
  • 1652
    CUI 39450833MaramureşCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2022
  • 1653
    CUI 49568365ArgeşCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2024
  • 1654
    CUI 39635890BihorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2025
  • 1655
    CUI 43838800BuzăuCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2025
  • 1656
    DIDISABGYM S.R.L.Mandat administratori expirat
    CUI 46620760AlbaCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2025
  • 1657
    CUI 23408182IlfovCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2017
  • 1658
    CUI 47762887IaşiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2024
  • 1659
    CUI 15532278Caraş-SeverinCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    36 K2025
  • 1660
    CUI 34305336IlfovCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    35 K2025
  • 1661
    CUI 43609210HarghitaCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    35 K2024
  • 1662
    CUI 44849785PrahovaCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    35 K2025
  • 1663
    CUI 36869145GalaţiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    35 K2019
  • 1664
    CUI 36299184IaşiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    35 K2025
  • 1665
    UNLIMITEDUUP S.R.L.Sediu expirat
    CUI 43076339BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    35 K2020
  • 1666
    CUI 40492808BihorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    35 K2025
  • 1667
    CUI 33439720IaşiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2023
  • 1668
    CUI 49886814DâmboviţaCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1669
    MARUSTEP SRLRadiată
    CUI 29064983GorjCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2017
  • 1670
    CUI 30420022BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1671
    CUI 49506176IlfovCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1672
    CUI 42359167BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2024
  • 1673
    CUI 48429750DoljCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1674
    CUI 37433712BuzăuCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1675
    CUI 33466342ArgeşCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2018
  • 1676
    CUI 45947994BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1677
    CUI 47118410Bistriţa-NăsăudCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1678
    CUI 42176518IlfovCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1679
    CUI 49249668IaşiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1680
    CUI 31278040BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1681
    CUI 52893641BraşovCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    34 K2025
  • 1682
    CUI 49221241IlfovCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2025
  • 1683
    CUI 48779500HunedoaraCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2025
  • 1684
    CUI 50842412BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2025
  • 1685
    CUI 41862992ClujCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2025
  • 1686
    GIBE 2000 SRLActivitate întreruptă
    CUI 12519983BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2016
  • 1687
    CUI 41299270MaramureşCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2025
  • 1688
    CUI 42953568SibiuCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2025
  • 1689
    CUI 41233151BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2025
  • 1690
    SPIN'N CHILL SRLSediu expirat
    CUI 28152963BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2025
  • 1691
    CUI 48879134IaşiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    33 K2024
  • 1692
    CUI 50587689BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2025
  • 1693
    CUI 49916699BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2025
  • 1694
    FITFOCUS GYM S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 49725940BacăuCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2025
  • 1695
    CUI 39180047BihorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2024
  • 1696
    CUI 50483920Bistriţa-NăsăudCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2025
  • 1697
    CUI 42952317BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2025
  • 1698
    CUI 47285540BrăilaCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2025
  • 1699
    CUI 34409116BucureştiCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2016
  • 1700
    CUI 34895490ArgeşCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness
    32 K2025

Se pot naviga primele 2.500 firme din 3.673, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 931
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă