certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 9200
Activități de jocuri de noroc și pariuri · pagina 21

În România sunt 1.627 firme care au declarat codul CAEN 9200 (Activități de jocuri de noroc și pariuri) ca activitate principală, dintre care 629 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

386 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 5,5 mil lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 143.658 lei și 56,2 mil lei.

Separat de activitatea principală, 6.492 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
1.627
În funcțiune
629
CA mediană
5,5mil lei
bilanț 2025
Salariați
16.739
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 9200
FirmăCifră de afaceri
  • 1001
    CUI 22110160TeleormanCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2025
  • 1002
    P & Z SRLactivă
    CUI 22116805ClujCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2012
  • 1003
    CUI 22329889BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2022
  • 1004
    CUI 22336630BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2015
  • 1005
    CUI 22347990BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1006
    CUI 22348287BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1007
    CUI 22350538BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2015
  • 1008
    CUI 22377487GorjCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2014
  • 1009
    CUI 22410222BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2024
  • 1010
    ACTIV GAMING SRLActivitate întreruptă
    CUI 22417220BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2019
  • 1011
    DAMANIO GAMES SRLSuspendare expirată
    CUI 22448880BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2019
  • 1012
    CRESCENT SRLRadiată
    CUI 22491626MureşCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2014
  • 1013
    CUI 22565260BraşovCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2023
  • 1014
    CUI 22576579BacăuCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2016
  • 1015
    CUI 22646151DoljCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1016
    CUI 22670397BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2016
  • 1017
    PROSPER 2010 SRLSediu expirat
    CUI 22703613IlfovCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2025
  • 1018
    CUI 22751050BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2016
  • 1019
    CUI 22759827TimişCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2016
  • 1020
    CUI 22784901BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2012
  • 1021
    DI SE SPORT SRLSediu expirat
    CUI 22832987BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1022
    BONOBOS SRLRadiată
    CUI 22876762VasluiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1023
    CUI 2294727DoljCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2017
  • 1024
    CUI 22966628Satu MareCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1025
    OVIDIU-DANA SRLActivitate întreruptă
    CUI 23077020SuceavaCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2020
  • 1026
    EXTEL SRLRadiată
    CUI 23093491TeleormanCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2017
  • 1027
    SILVER GAME GRUP SRLSuspendare expirată
    CUI 23103552AradCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2023
  • 1028
    CUI 23124210DoljCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2012
  • 1029
    LAX SRLRadiată
    CUI 23198250Satu MareCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2012
  • 1030
    ENZO SRLactivă
    CUI 23198269Satu MareCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2025
  • 1031
    JODENO SRLRadiată
    CUI 23367570DâmboviţaCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2015
  • 1032
    CUI 23382406MehedinţiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2016
  • 1033
    PAL TRANS SRLLichidare
    CUI 23426618TimişCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2016
  • 1034
    FORTUNA GAMING SRLSediu expirat
    CUI 23502383BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2012
  • 1035
    CUI 23536874BraşovCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2025
  • 1036
    CUI 23633478ConstanţaCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2025
  • 1037
    SAGHEDO SRLRadiată
    CUI 23633745SuceavaCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2024
  • 1038
    CUI 23642760BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1039
    CUI 23659133BihorCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2012
  • 1040
    CUI 23666939DoljCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1041
    CUI 23688759ArgeşCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2012
  • 1042
    CUI 23765908IlfovCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2025
  • 1043
    ATIGAMES SRLRadiată
    CUI 23768718GorjCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2020
  • 1044
    CUI 23771594BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1045
    TUCANA COM SRLSediu expirat
    CUI 2377954BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2012
  • 1046
    CUI 23820557MureşCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1047
    CUI 23884224BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2016
  • 1048
    CUI 23904364BucureştiCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2014
  • 1049
    CUI 23912065HunedoaraCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2013
  • 1050
    CUI 23938022ClujCAEN 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
    2014

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 920
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă