certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 9020
Activități de interpretare artistică (spectacole) · pagina 5

În România sunt 869 firme care au declarat codul CAEN 9020 (Activități de interpretare artistică (spectacole)) ca activitate principală, dintre care 830 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

869 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 107.588 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 33.938 lei și 276.135 lei.

Separat de activitatea principală, 12.281 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
869
În funcțiune
830
CA mediană
107.588lei
bilanț 2025
Salariați
576
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 9020
FirmăCifră de afaceri
  • 201
    CUI 45345425BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    254 K2025
  • 202
    CUI 51361980BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    253 K2025
  • 203
    CUI 44197533IlfovCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    253 K2025
  • 204
    CUI 48975930TimişCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    253 K2025
  • 205
    CUI 15803008BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    249 K2025
  • 206
    CUI 49192936BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    248 K2025
  • 207
    CUI 40410476BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    246 K2025
  • 208
    CUI 40700267NeamţCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    242 K2025
  • 209
    CUI 52878641HunedoaraCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    240 K2025
  • 210
    CUI 37594123ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    240 K2025
  • 211
    CUI 37664610ConstanţaCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    240 K2025
  • 212
    CUI 52667431ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    239 K2025
  • 213
    CUI 39702418BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    239 K2025
  • 214
    CUI 38562200BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    238 K2025
  • 215
    CUI 51443410BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    234 K2025
  • 216
    CUI 40194232DoljCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    233 K2025
  • 217
    OIROM SRLactivă
    CUI 11939261AlbaCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    232 K2025
  • 218
    CUI 40433330BihorCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    229 K2025
  • 219
    CUI 13538282ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    228 K2025
  • 220
    CUI 50883986BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    227 K2025
  • 221
    CUI 40657221ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    226 K2025
  • 222
    CUI 52454905ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    225 K2025
  • 223
    CUI 35117870IlfovCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    224 K2025
  • 224
    CUI 48626417ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    222 K2025
  • 225
    CUI 44918834IlfovCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    221 K2025
  • 226
    CUI 41520825BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    220 K2025
  • 227
    CUI 41900409AlbaCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    219 K2025
  • 228
    CUI 40223990BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    217 K2025
  • 229
    CUI 41709183BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    216 K2025
  • 230
    CUI 51799426BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    215 K2025
  • 231
    CUI 30784783IlfovCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    214 K2025
  • 232
    CUI 48274833BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    214 K2025
  • 233
    CUI 48692437BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    212 K2025
  • 234
    CUI 35935127BihorCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    212 K2025
  • 235
    CUI 46610740BacăuCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    211 K2025
  • 236
    CUI 34952243IlfovCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    210 K2025
  • 237
    CUI 47886346BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    210 K2025
  • 238
    CUI 32988577BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    209 K2025
  • 239
    CUI 47173555HunedoaraCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    207 K2025
  • 240
    VIC GIULI SRLDizolvare
    CUI 9452026VâlceaCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    206 K2025
  • 241
    CUI 48916577ConstanţaCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    203 K2025
  • 242
    CUI 42204316BihorCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    203 K2025
  • 243
    CUI 49677974BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    203 K2025
  • 244
    CUI 35099544BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    199 K2025
  • 245
    CUI 41773674ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    199 K2025
  • 246
    CUI 49573418OltCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    199 K2025
  • 247
    CUI 45611500GalaţiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    198 K2025
  • 248
    CUI 42231248BucureştiCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    197 K2025
  • 249
    CUI 40309669ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    194 K2025
  • 250
    CUI 52990326ClujCAEN 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole)
    192 K2025

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 902
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă