certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 9012
Activități de creație în domeniul artelor vizuale · pagina 4

În România sunt 208 firme care au declarat codul CAEN 9012 (Activități de creație în domeniul artelor vizuale) ca activitate principală, dintre care 197 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

208 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 86.496 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 17.475 lei și 219.920 lei.

Separat de activitatea principală, 8.899 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
208
În funcțiune
197
CA mediană
86.496lei
bilanț 2025
Salariați
148
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 9012
FirmăCifră de afaceri
  • 151
    CUI 50103959IlfovCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    3 K2025
  • 152
    CUI 49195673SibiuCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2 K2025
  • 153
    CUI 51998348HunedoaraCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2 K2025
  • 154
    CUI 41972243BihorCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2 K2025
  • 155
    CUI 52160691BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1 K2025
  • 156
    CUI 52876950ConstanţaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1 K2025
  • 157
    CUI 46838081BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1 K2025
  • 158
    CUI 52592797DâmboviţaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1 K2025
  • 159
    CUI 41392815SuceavaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1 K2025
  • 160
    CUI 51127751HunedoaraCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1 K2025
  • 161
    CUI 52344163BihorCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1 K2025
  • 162
    CUI 52615734BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    5802025
  • 163
    CUI 51217293BihorCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    4502025
  • 164
    CUI 52202240SuceavaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1502025
  • 165
    CUI 42746210BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    1212025
  • 166
    CUI 45289082BacăuCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    62025
  • 167
    CUI 29762676BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    02025
  • 168
    CUI 41058441BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    02025
  • 169
    CUI 46134680SibiuCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    02025
  • 170
    CUI 52276832IlfovCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    02025
  • 171
    CUI 16364270CovasnaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 172
    CUI 214470ClujCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 173
    CUI 23017702BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 174
    DEIART SRLactivă
    CUI 30800269ClujCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 175
    CUI 32946857BraşovCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 176
    CUI 34686672IlfovCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 177
    CUI 38010460MaramureşCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 178
    CUI 38431426TimişCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 179
    CUI 38509720ClujCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 180
    CUI 39498319PrahovaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 181
    CUI 40563410BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 182
    DARIA DREAM S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 40793010DâmboviţaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 183
    ALEXRESTART S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 41392866SuceavaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 184
    CUI 44251101BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 185
    CUI 44470942BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 186
    ANDREEA WOOD ART S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 45610980ArgeşCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 187
    CUI 45892937ConstanţaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 188
    CUI 46280596BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 189
    CUI 46489860BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 190
    CUI 46992195PrahovaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 191
    CUI 48350523BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 192
    CUI 49911853BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 193
    CUI 50084806BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 194
    CUI 50381572BucureştiCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 195
    CUI 51214645ClujCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 196
    CUI 51446572TimişCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 197
    CUI 51759340ArgeşCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 198
    CUI 51838240BraşovCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 199
    CUI 52407440VranceaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025
  • 200
    CUI 52529951PrahovaCAEN 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale
    2025

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 901
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă