Cod CAEN · activitate principală
CAEN 8210
Activități de secretariat și servicii suport · pagina 6
În România sunt 1.131 firme care au declarat codul CAEN 8210 (Activități de secretariat și servicii suport) ca activitate principală, dintre care 1.049 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.
1.131 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 136.308 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 47.905 lei și 278.395 lei.
Separat de activitatea principală, 37.733 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.
Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
- Firme
- 1.131
- În funcțiune
- 1.049
- CA mediană
- 136.308lei
- bilanț 2025
- Salariați
- 4.046
- total 2025
Firme cu această activitate principală
- 251MARK TRANS SRLactivăCUI 16069130Satu MareCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport272 K2025
- 252CERNAT & CO S.R.L.activăCUI 51396377BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport271 K2025
- 253RASPUNS XYZ S.R.L.activăCUI 42525642MaramureşCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport271 K2025
- 254CUI 52286089TimişCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport271 K2025
- 255CUI 48937090BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport270 K2025
- 256MSO CONSDESIGN S.R.L.activăCUI 52342626VranceaCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport270 K2025
- 257CONT DUMAX SRLactivăCUI 15011784ConstanţaCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport268 K2025
- 258CUI 45485275SibiuCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport268 K2025
- 259ALS-HR SERVICES S.R.L.activăCUI 46724460BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport268 K2025
- 260MDA PRINT SERVICE SRLactivăCUI 36720452BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport268 K2025
- 261AXA CONT SMART S.R.L.activăCUI 52017692TimişCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport267 K2025
- 262AXACONT BUSSINES S.R.L.activăCUI 51037586BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport265 K2025
- 263RANYA TRADE SRLactivăCUI 18543603PrahovaCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport261 K2025
- 264CUI 36741790AradCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport261 K2025
- 265CUI 45651157TimişCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport261 K2025
- 266DUALUPA S.R.L.activăCUI 50138124BraşovCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport260 K2025
- 267EMAG CENTER SRLactivăCUI 22612779TulceaCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport259 K2025
- 268ALTUM SOLUTIONS S.R.L.activăCUI 49033434TulceaCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport257 K2025
- 269DUALCONSULT S.R.L.activăCUI 43144883BacăuCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport257 K2025
- 270COUNT IT S.R.L.activăCUI 51455406ClujCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport257 K2025
- 271CUI 38657408BacăuCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport257 K2025
- 272PLUS CONT LEGAL S.R.L.activăCUI 47412997BraşovCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport256 K2025
- 273CUI 43638631SibiuCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport256 K2025
- 274CUI 51294628ClujCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport256 K2025
- 275CUI 39031010BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport255 K2025
- 276N.T. INSTALL S.R.L.activăCUI 49915200BotoşaniCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport255 K2025
- 277CUI 45104460IaşiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport255 K2025
- 278PRIMO MENTIS SRLactivăCUI 30841340ClujCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport255 K2025
- 279CUI 39841068BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport254 K2025
- 280PRODARIANACONT S.R.L.activăCUI 45399972VranceaCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport253 K2025
- 281TRAEGO S.R.L.activăCUI 51739963IlfovCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport252 K2025
- 282ARCHIVIO S.R.L.activăCUI 42712411ArgeşCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport251 K2025
- 283TRIARCH THT S.R.L.activăCUI 47956840ClujCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport250 K2025
- 284HELIZONICA S.R.L.activăCUI 46599081AradCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport250 K2025
- 285CUI 37760340ClujCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport250 K2025
- 286S.1 COMIMPEX SRLactivăCUI 6838325BraşovCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport250 K2025
- 287DELTA AUTO RO SRLactivăCUI 38212515BraşovCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport250 K2025
- 288CUI 37605141TimişCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport249 K2025
- 289COPY CENTER LA MINUT SRLactivăCUI 36447604BuzăuCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport249 K2025
- 290PRECISION LEDGER S.R.L.activăCUI 48118753GalaţiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport248 K2025
- 291CUI 51468376BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport248 K2025
- 292EUROPEAN CONSULTING SRLactivăCUI 17172590ArgeşCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport247 K2025
- 293N&C BOOK SEA S.R.L.DizolvareCUI 52057409ConstanţaCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport247 K2025
- 294MEDSTUDY SERVICES S.R.L.activăCUI 44037117ClujCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport246 K2025
- 295AUTO CONSULTING SRLactivăCUI 21957079ClujCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport245 K2025
- 296CUI 41142509BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport245 K2025
- 297WEB DELUXE S.R.L.activăCUI 44259016IaşiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport245 K2025
- 298NOVA COPY SRLactivăCUI 28040048ConstanţaCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport244 K2025
- 299CUI 44860996BucureştiCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport244 K2025
- 300DEZLUC S.R.L.activăCUI 48281440ClujCAEN 8210 · Activități de secretariat și servicii-suport243 K2025
Activități înrudite
- 8219Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat2.376
- 8211Activități combinate de secretariat2.096
- 8299Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.13.821
- 8230Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor3.673
- 8220Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)1.290
- 8292Activități de ambalare806
- 8291Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului548
- 8240Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.276
Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?
Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.