Cod CAEN · activitate principală
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management · pagina 49
În România sunt 39.449 firme care au declarat codul CAEN 7022 (Activități de consultanță pentru afaceri și management) ca activitate principală, dintre care 22.252 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.
16.503 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 142.832 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 46.758 lei și 360.921 lei.
Separat de activitatea principală, 190.958 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.
Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
- Firme
- 39.449
- În funcțiune
- 22.252
- CA mediană
- 142.832lei
- bilanț 2025
- Salariați
- 16.482
- total 2025
Firme cu această activitate principală
- 2401CUI 33747135BucureştiCAEN 7022555 K2025
- 2402CUI 25457173GiurgiuCAEN 7022554 K2016
- 2403FITXCONS S.R.L.activăCUI 40498053TimişCAEN 7022554 K2025
- 2404ATELIER LKS SRLDizolvareCUI 15421725BucureştiCAEN 7022554 K2025
- 2405VISA HANDLING SERVICES SRLRadiatăCUI 34585805BucureştiCAEN 7022554 K2018
- 2406BACK AND FORWARD S.R.L.activăCUI 31031414DâmboviţaCAEN 7022554 K2025
- 2407ADIG WORLD SRLactivăCUI 17802912BucureştiCAEN 7022554 K2024
- 2408THE OUTLIER S.R.L.activăCUI 42067901SuceavaCAEN 7022553 K2025
- 2409CUI 30421532BucureştiCAEN 7022553 K2016
- 2410OLTWAM LOGISTIC S.R.L.activăCUI 43427600OltCAEN 7022553 K2025
- 2411SARGIS LAND COM SRLactivăCUI 7543322HunedoaraCAEN 7022552 K2025
- 2412LEARNHUB S.R.L.activăCUI 43484290BucureştiCAEN 7022551 K2025
- 2413CUI 27800170BucureştiCAEN 7022551 K2025
- 2414HRPROCONSULT S.R.L.activăCUI 48913651IlfovCAEN 7022551 K2024
- 2415ANIMA PROJECT SRLactivăCUI 35184143VasluiCAEN 7022551 K2025
- 2416CUI 18209159BucureştiCAEN 7022551 K2025
- 2417EUROCONSULT SRLactivăCUI 9171268ClujCAEN 7022551 K2025
- 2418TOMAD SRLactivăCUI 15195890ClujCAEN 7022550 K2025
- 2419AMID NET SRLactivăCUI 15476364DoljCAEN 7022549 K2025
- 2420DCM FINANCIAL SOLUTIONS SRLRadiatăCUI 25799915BucureştiCAEN 7022549 K2015
- 2421CUI 15825898BucureştiCAEN 7022549 K2025
- 2422CUI 29435321BucureştiCAEN 7022549 K2024
- 2423GRYPHON DEVELOPMENT SRLactivăCUI 24599099BucureştiCAEN 7022549 K2025
- 2424VULP'S TOYS SRLFalimentCUI 36134992NeamţCAEN 7022549 K2025
- 2425LEMCO CONSULT SRLactivăCUI 16637418BucureştiCAEN 7022549 K2025
- 2426CUI 40299999IaşiCAEN 7022549 K2022
- 2427EQUITY RESOURCES S.R.L.activăCUI 44666524SibiuCAEN 7022548 K2025
- 2428CUI 38880646AradCAEN 7022548 K2025
- 2429R.L.C. XPERT TELECOM SRLactivăCUI 26514927BucureştiCAEN 7022547 K2025
- 2430ENOMIS CONSULTING SRLactivăCUI 18438853PrahovaCAEN 7022547 K2025
- 2431CUI 15548045IlfovCAEN 7022546 K2025
- 2432ECHITABIL MNG SRLactivăCUI 17100446BucureştiCAEN 7022546 K2025
- 2433EVAR MANAGEMENT S.R.L.activăCUI 46362777BucureştiCAEN 7022546 K2025
- 2434SIMODANI COM SRLactivăCUI 8433271Bistriţa-NăsăudCAEN 7022546 K2025
- 2435PRIMKER SRLactivăCUI 24978149ClujCAEN 7022546 K2025
- 2436BADELAK S.R.L.activăCUI 43781584BucureştiCAEN 7022546 K2025
- 2437BKV TEAM & SERV SRLactivăCUI 30348016CălăraşiCAEN 7022545 K2025
- 2438SYNERGIC TEAMS S.R.L.activăCUI 42143570IlfovCAEN 7022545 K2025
- 2439CUI 39669133IlfovCAEN 7022545 K2025
- 2440ENERGY SERVICE PARTNERS SRLSediu expiratCUI 34206723IlfovCAEN 7022545 K2019
- 2441C & C TRUCK TEILE SRLactivăCUI 27666010MaramureşCAEN 7022544 K2025
- 2442CUI 27555070BucureştiCAEN 7022544 K2025
- 2443CUI 41132637OltCAEN 7022544 K2025
- 2444K PLUS 1 COMPANY SRLFalimentCUI 18104411MureşCAEN 7022544 K2016
- 2445DAF CONSULTING STAR SRLInsolvențăCUI 26170769ConstanţaCAEN 7022544 K2025
- 2446CUI 46047338BraşovCAEN 7022544 K2025
- 2447PETROMIDIA SUPERCONST SRLRadiatăCUI 34861781ConstanţaCAEN 7022543 K2022
- 2448IRMEVO SOLUTION S.R.L.activăCUI 40650460IlfovCAEN 7022543 K2025
- 2449BRITCON MANAGEMENT SRLactivăCUI 16057135BucureştiCAEN 7022543 K2025
- 2450CUI 36352229BraşovCAEN 7022542 K2025
Se pot naviga primele 2.500 firme din 39.449, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.
Activități înrudite
- 7020Activități de consultanță în afaceri și management7.587
- 7021Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării1.984
- 7010Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate374
- 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate23.132
- 6831Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare16.240
- 7490Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.7.625
- 7410Activități de design specializat6.121
- 6832Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract4.567
Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?
Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.