Cod CAEN · activitate principală
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · pagina 19
În România sunt 1.984 firme care au declarat codul CAEN 7021 (Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării) ca activitate principală, dintre care 1.291 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.
987 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 136.376 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 49.440 lei și 300.702 lei.
Separat de activitatea principală, 56.000 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.
Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
- Firme
- 1.984
- În funcțiune
- 1.291
- CA mediană
- 136.376lei
- bilanț 2025
- Salariați
- 687
- total 2025
Lucrezi cu firme din acest domeniu?
Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.
Firme cu această activitate principală
- 901CUI 28147274BucureştiCAEN 702110 K2019
- 902CUI 45368950BucureştiCAEN 70219 K2025
- 903CUI 38323050BucureştiCAEN 70219 K2017
- 904KRON LETTER CRAFT S.R.L.RadiatăCUI 46410629BraşovCAEN 70219 K2024
- 905BRANDNOVEL SRLSediu expiratCUI 35558574IaşiCAEN 70219 K2016
- 906DOXOGRAFIC MEDIA S.R.L.RadiatăCUI 38524410IlfovCAEN 70219 K2024
- 907CUI 46810781BucureştiCAEN 70219 K2025
- 908CUI 45391073ArgeşCAEN 70219 K2025
- 909UMABELL CONCEPT S.R.L.activăCUI 33651323BucureştiCAEN 70219 K2025
- 910BROADWAY TRAVEL SRLRadiatăCUI 32727938MureşCAEN 70219 K2018
- 911ETIQUESS CONSULTING S.R.L.Sediu expiratCUI 40036135BucureştiCAEN 70219 K2020
- 912CONTENT PEOPLE S.R.L.Activitate întreruptăCUI 39267306BucureştiCAEN 70219 K2023
- 913VERIDIS QUO S.R.L.RadiatăCUI 44004454BucureştiCAEN 70218 K2022
- 914FUNBREEZE COMMUNICATION S.R.L.DizolvareCUI 39767727BucureştiCAEN 70218 K2025
- 915CUI 25329077BucureştiCAEN 70218 K2016
- 916CUI 45135547BucureştiCAEN 70218 K2025
- 917OTHER PEOPLE S.R.L.RadiatăCUI 42988361BucureştiCAEN 70218 K2021
- 918CUI 37039964BucureştiCAEN 70218 K2024
- 919AVRABRA COMMUNICATION S.R.L.DizolvareCUI 43629030CovasnaCAEN 70218 K2025
- 920ACL HUMAN DEVELOPMENT SRLRadiatăCUI 18746217BucureştiCAEN 70218 K2017
- 921EMIRA AUTO HOUSE S.R.L.Sediu expiratCUI 43828792ConstanţaCAEN 70218 K2025
- 922GALOP SERVICES SRLRadiatăCUI 21853531PrahovaCAEN 70218 K2015
- 923GREEN IDENTITY SRLactivăCUI 24693222BucureştiCAEN 70217 K2016
- 924HELLEN COOL CONCEPT SRLactivăCUI 38480151BucureştiCAEN 70217 K2018
- 925SPLASH IDEAS S.R.L.-D.activăCUI 36402793SuceavaCAEN 70217 K2017
- 926DENTAL CAT SRLactivăCUI 34168190BucureştiCAEN 70217 K2016
- 927OMC CONSULT SRLactivăCUI 32176235NeamţCAEN 70217 K2025
- 928CUI 45138675SuceavaCAEN 70217 K2022
- 929LAUDREIGI SRLRadiatăCUI 29320550ClujCAEN 70217 K2021
- 930INTERSERV COM 2001 SRLactivăCUI 13804538BucureştiCAEN 70217 K2017
- 931BOBIRKA CULT SRLactivăCUI 32832089Satu MareCAEN 70217 K2025
- 932NADIA VLAICU S.R.L.RadiatăCUI 44053309ClujCAEN 70216 K2021
- 933CUI 45712408TimişCAEN 70216 K2025
- 934BOBI BALLA S.R.L.activăCUI 44259342ClujCAEN 70216 K2021
- 935NET CONT SRLactivăCUI 18244326ClujCAEN 70216 K2025
- 936A-Z DORAMA COSMETICS SRLactivăCUI 16531475DoljCAEN 70216 K2024
- 937HOLA VITAL SUPPORT S.R.L.RadiatăCUI 44099314BihorCAEN 70216 K2023
- 938CLICK ON PR AGENCY S.R.L.RadiatăCUI 42088840BrăilaCAEN 70216 K2020
- 939VE&DA CONSULTING SRLRadiatăCUI 24653023MureşCAEN 70215 K2016
- 940CUI 42256641BacăuCAEN 70215 K2022
- 941CUI 47286872BucureştiCAEN 70215 K2024
- 942A C PERFORMING SRLRadiatăCUI 21589244ClujCAEN 70215 K2016
- 943CUI 42863104TimişCAEN 70215 K2025
- 944CUI 43643115ClujCAEN 70215 K2025
- 945CUI 27340365BihorCAEN 70215 K2020
- 946SCRIB FEEL S.R.L.activăCUI 45339512PrahovaCAEN 70215 K2025
- 947CUI 45232892CălăraşiCAEN 70214 K2025
- 948HGMR SMART S.R.L.activăCUI 37768181DâmboviţaCAEN 70214 K2024
- 949COMMSLIFE CONSULTANCY S.R.L.RadiatăCUI 42217650BucureştiCAEN 70214 K2022
- 950CUI 46287608BucureştiCAEN 70214 K2023
Activități înrudite
- 7022Activități de consultanță pentru afaceri și management39.449
- 7020Activități de consultanță în afaceri și management7.587
- 7010Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate374
- 6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate23.132
- 6831Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare16.240
- 7490Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.7.625
- 7410Activități de design specializat6.121
- 6832Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract4.567
Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?
Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.