certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · pagina 26

În România sunt 2.023 firme care au declarat codul CAEN 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii) ca activitate principală, dintre care 1.919 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

2.023 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 241.578 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 35.555 lei și 1,1 mil lei.

Separat de activitatea principală, 45.628 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
2.023
În funcțiune
1.919
CA mediană
241.578lei
bilanț 2025
Salariați
1.072
total 2025
Verificare și monitorizare

Lucrezi cu firme din acest domeniu?

Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 6811
FirmăCifră de afaceri
  • 1251
    CUI 21413670IlfovCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1252
    CUI 21471434BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1253
    CUI 21499451BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1254
    CUI 21506826BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1255
    CUI 21537970BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1256
    CUI 21548694BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1257
    CUI 21565784BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1258
    CUI 21607197BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1259
    CUI 21607200BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1260
    CUI 21620676PrahovaCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1261
    CUI 21640827SibiuCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1262
    CUI 21649796BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1263
    CUI 21654946BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1264
    CUI 21678805BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1265
    ARTUS SRLactivă
    CUI 21716410TimişCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1266
    CUI 21716453TimişCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1267
    CUI 21719379BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1268
    CUI 21723639Satu MareCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1269
    CUI 21744402BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1270
    CUI 21784253SuceavaCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1271
    CUI 21814222IaşiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1272
    CUI 21831576IlfovCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1273
    CUI 21876071BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1274
    CUI 21878170BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1275
    CUI 21899164IlfovCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1276
    CUI 21907070BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1277
    CUI 21914175BihorCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1278
    CUI 21921105TimişCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1279
    CUI 21957362ConstanţaCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1280
    CUI 22099194BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1281
    CATONE SRLactivă
    CUI 22104142TimişCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1282
    CUI 22147305BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1283
    CUI 22192225ClujCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1284
    CUI 22192276ClujCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1285
    CUI 22235377IaşiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1286
    KORRO-LINE S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 22238160BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1287
    CUI 22249160BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1288
    CUI 22279446SibiuCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1289
    CUI 22279454SibiuCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1290
    CUI 22279462SibiuCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1291
    CUI 22279985TimişCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1292
    CUI 22290673BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1293
    CUI 22293084BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1294
    CUI 22298480BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1295
    CUI 22298499BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1296
    CUI 22317728BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1297
    CUI 22347249BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1298
    CUI 22349398BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1299
    CUI 22400857BucureştiCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025
  • 1300
    CUI 22416586ClujCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
    2025

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 681
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă