Cod CAEN · activitate principală
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · pagina 15
În România sunt 7.280 firme care au declarat codul CAEN 6311 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe) ca activitate principală, dintre care 4.474 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.
3.590 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 167.412 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 54.183 lei și 349.897 lei.
Separat de activitatea principală, 93.846 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.
Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
- Firme
- 7.280
- În funcțiune
- 4.474
- CA mediană
- 167.412lei
- bilanț 2025
- Salariați
- 4.071
- total 2025
Lucrezi cu firme din acest domeniu?
Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.
Firme cu această activitate principală
- 701CUI 45698303BucureştiCAEN 6311428 K2025
- 702INOVATERA TECH S.R.L.activăCUI 43620537SibiuCAEN 6311428 K2025
- 703R F I D SOLUTIONS S.R.L.activăCUI 18676057IlfovCAEN 6311428 K2025
- 704BAVALI CONCEPT SRLactivăCUI 37870016MehedinţiCAEN 6311427 K2024
- 705IRIS HARDTECH SRLactivăCUI 29344916BuzăuCAEN 6311426 K2025
- 706SEQLABS A&J S.R.L.activăCUI 39839823BraşovCAEN 6311426 K2025
- 707DANIELA.AGENCY S.R.L.activăCUI 46429176ClujCAEN 6311425 K2024
- 708CYBER LEGION S.R.L.activăCUI 50125221ClujCAEN 6311425 K2025
- 709SAAS ASSIST S.R.L.activăCUI 49858903PrahovaCAEN 6311425 K2025
- 710CUI 46944791BucureştiCAEN 6311425 K2025
- 711PAMA TEHNIK S.R.L.activăCUI 41256830SuceavaCAEN 6311425 K2025
- 712RALUCAMAIER S.R.L.RadiatăCUI 36259287GalaţiCAEN 6311425 K2020
- 713BERNIE & PARTNERS SRLactivăCUI 36552804IaşiCAEN 6311422 K2025
- 714ADNIF XJR DATA S.R.L.activăCUI 45323796TimişCAEN 6311422 K2025
- 715INNOTRACK S.R.L.activăCUI 41078929CovasnaCAEN 6311420 K2025
- 716AIFOS SOFT SRLRadiatăCUI 36369492MaramureşCAEN 6311420 K2016
- 717VAYA SERVICES S.R.L.activăCUI 49175900BucureştiCAEN 6311419 K2025
- 718SMART DEVOPS S.R.L.activăCUI 41882370DoljCAEN 6311419 K2025
- 719WEBDATA SYSTEM SRLactivăCUI 25329000BucureştiCAEN 6311419 K2025
- 720SOLSAP CONSULTING SRLactivăCUI 24018641BucureştiCAEN 6311418 K2025
- 721FIRSTAPPROVE S.R.L.Sediu expiratCUI 42880504BucureştiCAEN 6311418 K2024
- 722SUNAI SUPPORT S.R.L.activăCUI 49795589BucureştiCAEN 6311417 K2025
- 723TOP ON WEB SRLactivăCUI 36507897BucureştiCAEN 6311417 K2025
- 724VOALA DATA S.R.L.activăCUI 46483639VranceaCAEN 6311417 K2025
- 725V SOFT S.R.L.activăCUI 49162196IlfovCAEN 6311415 K2025
- 726REZMAX SRLactivăCUI 33903951ArgeşCAEN 6311413 K2025
- 727WEBGEMS S.R.L.activăCUI 47368859AlbaCAEN 6311412 K2025
- 728DEVPRO SOLUTIONS S.R.L.activăCUI 32229267BucureştiCAEN 6311412 K2025
- 729DEV'S BASEMENT S.R.L.activăCUI 49236609GalaţiCAEN 6311412 K2025
- 730ISOWEBLINK S.R.L.RadiatăCUI 47929277IaşiCAEN 6311412 K2024
- 731CH PROIECT SOFTWARE SRLactivăCUI 24660780BucureştiCAEN 6311411 K2025
- 732TOTEXAWEB LINK S.R.L.RadiatăCUI 46633930IaşiCAEN 6311411 K2022
- 733NATCOR GDPR S.R.L.activăCUI 44327269ConstanţaCAEN 6311410 K2025
- 734NOMINA MEDIA SRLRadiatăCUI 32646485BucureştiCAEN 6311410 K2015
- 735CUI 32243431Satu MareCAEN 6311409 K2024
- 736SEONID STUDIO SRLactivăCUI 29175981ClujCAEN 6311407 K2025
- 737CELEBOOK ROMANIA SRLRadiatăCUI 35788280BucureştiCAEN 6311406 K2021
- 738CATALOG ONLINE SE S.R.L.activăCUI 40049488ClujCAEN 6311406 K2025
- 739CUI 49465050BucureştiCAEN 6311405 K2025
- 740TOP EKO TEAM SRLRadiatăCUI 32279249BucureştiCAEN 6311405 K2024
- 741CUI 41213510BraşovCAEN 6311405 K2025
- 742ACTIVE CODEUR SOLUTIONS SRLRadiatăCUI 32121655GalaţiCAEN 6311405 K2015
- 743CUI 46923764ClujCAEN 6311404 K2025
- 744JOE WEB DESIGN SRLRadiatăCUI 35398953AradCAEN 6311404 K2022
- 745LIGFA EUROPE S.R.L.activăCUI 44218628BucureştiCAEN 6311403 K2025
- 746CUI 47954963IaşiCAEN 6311403 K2025
- 747CUI 28293164IlfovCAEN 6311403 K2025
- 748GLOBAL INNOVATION ON-LINE SRLSediu expiratCUI 32425808BucureştiCAEN 6311402 K2016
- 749TEMLI CONNECT S.R.L.activăCUI 49185327BucureştiCAEN 6311402 K2025
- 750ICREATESOLUTIONS DAF SRLactivăCUI 37919349TimişCAEN 6311402 K2025
Se pot naviga primele 2.500 firme din 7.280, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.
Activități înrudite
- 6312Activități ale portalurilor web2.636
- 6310Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe1.582
- 6399Alte activități de servicii informaționale n.c.a.680
- 6391Activități ale portalurilor web622
- 6392Alte activități de servicii informaționale n.c. a145
- 6201Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)27.859
- 6202Activități de consultanță în tehnologia informației7.565
- 5911Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune5.646
Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?
Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.