certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 4764
Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · pagina 18

În România sunt 1.085 firme care au declarat codul CAEN 4764 (Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor) ca activitate principală, dintre care 741 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

600 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 208.332 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 65.552 lei și 651.048 lei.

Separat de activitatea principală, 41.539 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
1.085
În funcțiune
741
CA mediană
208.332lei
bilanț 2025
Salariați
3.111
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 4764
FirmăCifră de afaceri
  • 851
    CUI 25641124BraşovCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 852
    CUI 25675917ClujCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2018
  • 853
    MOTOLUX SRLRadiată
    CUI 25691076BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 854
    CUI 25702701BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2015
  • 855
    ROMNORB SRLRadiată
    CUI 25704540BihorCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2023
  • 856
    GRETALEX SRLRadiată
    CUI 25745028DoljCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 857
    CUI 25827055IlfovCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 858
    CUI 25881160MureşCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2017
  • 859
    MEEA SPORT SRLSediu expirat
    CUI 26204926SibiuCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 860
    CUI 26206641BraşovCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2020
  • 861
    TRASEL SRLRadiată
    CUI 26223251DoljCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 862
    CUI 26255920PrahovaCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2016
  • 863
    CUI 26282070IlfovCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 864
    CUI 26283725GorjCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 865
    CUI 26484796MureşCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 866
    CUI 26494692Satu MareCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 867
    CUI 26713075MaramureşCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2021
  • 868
    CUI 26718390PrahovaCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2023
  • 869
    CUI 26732409TimişCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 870
    CUI 26770194BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 871
    CUI 26851264BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2017
  • 872
    CUI 26919351BuzăuCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 873
    AMBIKE SRLactivă
    CUI 26952862MaramureşCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 874
    CUI 26992018BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2017
  • 875
    CUI 26998150IlfovCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 876
    CUI 27048736SibiuCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 877
    ALL ABOUT FISH SRLSediu expirat
    CUI 27052478BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2021
  • 878
    CUI 2706755BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2015
  • 879
    CUI 27083652BraşovCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 880
    CUI 27260622CălăraşiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 881
    CUI 27424490MaramureşCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 882
    CUI 27450104ConstanţaCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 883
    AMFITRIA TODI SRLSediu expirat
    CUI 27529870AlbaCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2023
  • 884
    CUI 27627550SibiuCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 885
    CUI 27628784BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2016
  • 886
    CUI 27717482TimişCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 887
    CUI 27725744ClujCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 888
    CUI 27826242BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 889
    CUI 27876852ArgeşCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 890
    CUI 27931817ConstanţaCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 891
    CUI 27984080BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 892
    CUI 28020598BucureştiCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 893
    CUI 28038315SuceavaCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 894
    SPORT 88 SRLRadiată
    CUI 28084346SibiuCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2021
  • 895
    CUI 28134690BotoşaniCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 896
    CUI 28217442Bistriţa-NăsăudCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2018
  • 897
    CUI 28325428ArgeşCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 898
    CUI 28371882Satu MareCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 899
    CUI 28853024ConstanţaCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2019
  • 900
    CUI 28940813TeleormanCAEN 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
    2024

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 476
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă