certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 4634
Comerț cu ridicata al băuturilor · pagina 19

În România sunt 1.922 firme care au declarat codul CAEN 4634 (Comerț cu ridicata al băuturilor) ca activitate principală, dintre care 1.087 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

847 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 685.804 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 104.217 lei și 6 mil lei.

Separat de activitatea principală, 25.653 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
1.922
În funcțiune
1.087
CA mediană
685.804lei
bilanț 2025
Salariați
7.534
total 2025
Verificare și monitorizare

Lucrezi cu firme din acest domeniu?

Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 4634
FirmăCifră de afaceri
  • 901
    NITALVI SRLRadiată
    CUI 15524992PrahovaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 902
    CUI 15529337TimişCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02018
  • 903
    TRANSRAPID SRLActivitate întreruptă
    CUI 1554403BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02024
  • 904
    CUI 15560332GalaţiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02025
  • 905
    CUI 15720565BihorCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 906
    TAPEXIM SRLRadiată
    CUI 15891158BraşovCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 907
    EKO MP SRLRadiată
    CUI 15961237PrahovaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 908
    CUI 16139758BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02024
  • 909
    H&L COMPANY SRLActivitate întreruptă
    CUI 16300152SibiuCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02025
  • 910
    JENY TRANS SRLSuspendare expirată
    CUI 16555644BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02020
  • 911
    CUI 16625235BraşovCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 912
    CUI 16690993IlfovCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 913
    TGV HOLDING SRLInsolvență
    CUI 16748688IlfovCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 914
    CUI 17064181BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02025
  • 915
    EROS SRLRadiată
    CUI 17080179SibiuCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 916
    CUI 17130641BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 917
    CUI 17139896TimişCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 918
    CUI 17296718HunedoaraCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 919
    SANDU IMPEX SRLSuspendare expirată
    CUI 17482974HunedoaraCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02012
  • 920
    CUI 1751987AlbaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02018
  • 921
    CUI 17753364VranceaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02021
  • 922
    ARTIGUM SRLRadiată
    CUI 17769573IlfovCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02014
  • 923
    CUI 17811007TulceaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 924
    VIVA SIFO SRLSuspendare expirată
    CUI 17903275GalaţiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02025
  • 925
    CUI 18160144BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02020
  • 926
    SILVCOL SRLRadiată
    CUI 18560167BihorCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 927
    CUI 18575850HarghitaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02012
  • 928
    CUI 18672128BacăuCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 929
    CUI 18711332BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 930
    CUI 18722331BacăuCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 931
    SIMDOR - TRANS SRLActivitate întreruptă
    CUI 18785313BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02025
  • 932
    SILTE SRLRadiată
    CUI 19037736ConstanţaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 933
    CUI 19083112BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 934
    BERTI SRLSuspendare expirată
    CUI 1968669IaşiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02025
  • 935
    CUI 19794042AlbaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02020
  • 936
    CUI 20604931IaşiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02014
  • 937
    CUI 21631012ArgeşCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 938
    VINITALIA SRLLichidare
    CUI 21823522ClujCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 939
    CUI 22106542BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 940
    CUI 22118423BacăuCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02019
  • 941
    CUI 22159903BrăilaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02024
  • 942
    BRIGIST IMPEX SRLSuspendare expirată
    CUI 22164403BihorCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02025
  • 943
    CUI 22167019CovasnaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 944
    GIMEDA SRLactivă
    CUI 22260028SibiuCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 945
    VIR-FUN COM SRLInsolvență
    CUI 22446641MaramureşCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 946
    CUI 226033ClujCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02016
  • 947
    CUI 23330970BucureştiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 948
    CUI 23418666PrahovaCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02017
  • 949
    CUI 23465420MureşCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02015
  • 950
    PETOTI SRLRadiată
    CUI 24223131IaşiCAEN 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor
    02023

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 463
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă