certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse · pagina 45

În România sunt 19.259 firme care au declarat codul CAEN 4619 (Intermedieri în comerțul cu produse diverse) ca activitate principală, dintre care 11.552 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

8.973 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 255.390 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 83.462 lei și 799.404 lei.

Separat de activitatea principală, 226.383 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
19.259
În funcțiune
11.552
CA mediană
255.390lei
bilanț 2025
Salariați
13.331
total 2025
Verificare și monitorizare

Lucrezi cu firme din acest domeniu?

Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 4619
FirmăCifră de afaceri
  • 2201
    HUMER S.R.L.Sediu expirat
    CUI 48095595BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    781 K2023
  • 2202
    CUI 45133635IaşiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    780 K2024
  • 2203
    VIGOMAX SRLRadiată
    CUI 28384360BacăuCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    780 K2015
  • 2204
    CUI 45233618IlfovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    780 K2025
  • 2205
    CUI 48436587AradCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    779 K2025
  • 2206
    CUI 42630125BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    778 K2025
  • 2207
    CUI 18749612ConstanţaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    777 K2025
  • 2208
    CUI 25128308BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    775 K2025
  • 2209
    CUI 27789888ArgeşCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    774 K2025
  • 2210
    CUI 25716685BraşovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    774 K2025
  • 2211
    CUI 26922136DoljCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    773 K2020
  • 2212
    CUI 14784005BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    772 K2025
  • 2213
    TOSIBA PUTEREA SRLSuspendare expirată
    CUI 34465590GiurgiuCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    772 K2015
  • 2214
    CUI 42639213OltCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    772 K2025
  • 2215
    CUI 25655812AradCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    772 K2025
  • 2216
    CUI 41113791DoljCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    771 K2025
  • 2217
    CUI 22093264Caraş-SeverinCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    771 K2025
  • 2218
    CUI 13815421BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    771 K2025
  • 2219
    CUI 16151948BraşovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    771 K2025
  • 2220
    CUI 16368158TimişCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    768 K2025
  • 2221
    CUI 27481232AradCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    767 K2025
  • 2222
    CUI 16307827PrahovaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    767 K2025
  • 2223
    CUI 11270859ArgeşCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    766 K2025
  • 2224
    CUI 28534920MaramureşCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    766 K2024
  • 2225
    CUI 42142116BuzăuCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    766 K2025
  • 2226
    CUI 15315287ClujCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    765 K2024
  • 2227
    CUI 47791629IaşiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    765 K2025
  • 2228
    CUI 49029905BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    764 K2025
  • 2229
    CUI 41968749MureşCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    764 K2025
  • 2230
    CUI 50133461MureşCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    763 K2025
  • 2231
    CUI 43523640BrăilaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    761 K2025
  • 2232
    CUI 15179177IlfovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    761 K2025
  • 2233
    CUI 49444596IaşiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    760 K2024
  • 2234
    CUI 49933908IaşiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    759 K2025
  • 2235
    CUI 50389142BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    758 K2025
  • 2236
    CUI 31969283SibiuCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    758 K2025
  • 2237
    CUI 3997202IlfovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    757 K2025
  • 2238
    CUI 4042823NeamţCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    757 K2025
  • 2239
    CUI 35468480DâmboviţaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    757 K2025
  • 2240
    CUI 50357035OltCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    756 K2025
  • 2241
    CUI 6946327BraşovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    756 K2025
  • 2242
    CUI 45114854GorjCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    755 K2025
  • 2243
    CUI 51487068IlfovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    752 K2025
  • 2244
    CUI 50898081BraşovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    748 K2025
  • 2245
    QUICKY BEST FOOD & CATERING SRLMandat administratori expirat
    CUI 37916890BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    746 K2019
  • 2246
    CUI 36706555BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    746 K2025
  • 2247
    CUI 11843468ConstanţaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    745 K2025
  • 2248
    CUI 36461528OltCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    745 K2025
  • 2249
    CUI 15117085BraşovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    745 K2025
  • 2250
    CUI 52417800PrahovaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    744 K2025

Se pot naviga primele 2.500 firme din 19.259, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 461
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă