certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse · pagina 11

În România sunt 19.259 firme care au declarat codul CAEN 4619 (Intermedieri în comerțul cu produse diverse) ca activitate principală, dintre care 11.552 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

8.973 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 255.390 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 83.462 lei și 799.404 lei.

Separat de activitatea principală, 226.383 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
19.259
În funcțiune
11.552
CA mediană
255.390lei
bilanț 2025
Salariați
13.331
total 2025
Verificare și monitorizare

Lucrezi cu firme din acest domeniu?

Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 4619
FirmăCifră de afaceri
  • 501
    CUI 33911008BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,8 mil2025
  • 502
    CUI 12471656BraşovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,7 mil2025
  • 503
    CUI 27183449BacăuCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,7 mil2025
  • 504
    CUI 41058352BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,7 mil2025
  • 505
    CUI 21527560ClujCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,7 mil2025
  • 506
    CUI 39675470ClujCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,7 mil2025
  • 507
    CUI 25535204BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,6 mil2025
  • 508
    CUI 51688657HunedoaraCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,6 mil2025
  • 509
    CUI 39488404TimişCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,6 mil2025
  • 510
    CUI 33746610BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,6 mil2017
  • 511
    CUI 43464039BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,6 mil2024
  • 512
    CUI 33485344MaramureşCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,6 mil2025
  • 513
    CUI 35121609ConstanţaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,6 mil2025
  • 514
    CUI 14367326BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,6 mil2025
  • 515
    CUI 23175486Satu MareCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2024
  • 516
    CUI 43780554DoljCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 517
    CUI 50924156BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 518
    CUI 3994150BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 519
    CUI 33619381BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 520
    CUI 45299310BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 521
    CUI 46783067AradCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 522
    CUI 16145210BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 523
    CUI 19175720BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 524
    CUI 32345873IlfovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 525
    CUI 31581515GorjCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2024
  • 526
    CUI 15561281BacăuCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,5 mil2025
  • 527
    CUI 9057612CovasnaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,4 mil2025
  • 528
    CUI 23474216HarghitaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,4 mil2024
  • 529
    CUI 47025370IlfovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,4 mil2025
  • 530
    CUI 26741954IlfovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,4 mil2025
  • 531
    CUI 36132347BraşovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,4 mil2025
  • 532
    CUI 21407989IaşiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,4 mil2025
  • 533
    CUI 29367820IaşiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,4 mil2024
  • 534
    CUI 30369558IaşiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 535
    CUI 37443368IaşiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2017
  • 536
    CUI 31207198MureşCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 537
    CUI 16323997SibiuCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 538
    CUI 24922172BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 539
    CUI 28087644BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 540
    CUI 36399914BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2017
  • 541
    CUI 18882510BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 542
    CUI 8286448BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2021
  • 543
    CUI 29005642TulceaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 544
    CUI 18869970ConstanţaCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2024
  • 545
    CUI 33480410BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 546
    CUI 22082494BacăuCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 547
    CUI 44265794BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,3 mil2025
  • 548
    CUI 51907633IlfovCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,2 mil2025
  • 549
    CUI 46156084BotoşaniCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,2 mil2023
  • 550
    ATLAS INTEGRATED TECHNOLOGIES S.R.L.Mandat administratori expirat
    CUI 42131460BucureştiCAEN 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
    5,2 mil2025

Se pot naviga primele 2.500 firme din 19.259, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 461
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă