Cod CAEN · activitate principală
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare · pagina 2
În România sunt 2.087 firme care au declarat codul CAEN 4339 (Alte lucrări de finisare) ca activitate principală, dintre care 1.247 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.
872 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 179.950 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 61.759 lei și 467.825 lei.
Separat de activitatea principală, 143.294 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.
Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
- Firme
- 2.087
- În funcțiune
- 1.247
- CA mediană
- 179.950lei
- bilanț 2025
- Salariați
- 1.480
- total 2025
Firme cu această activitate principală
- 51ANDRE NATI BUILD S.R.L.activăCUI 39233648OltCAEN 43391,9 mil2025
- 52EDIL FINCOLOR SRLactivăCUI 34889723IaşiCAEN 43391,9 mil2024
- 53CUI 28148458ArgeşCAEN 43391,8 mil2025
- 54CTRL FAYA S.R.L.activăCUI 41608626SibiuCAEN 43391,8 mil2025
- 55CUI 28990340BucureştiCAEN 43391,8 mil2025
- 56WALLBERT WALLS SRLactivăCUI 27386788BucureştiCAEN 43391,8 mil2015
- 57SIDERMET EXPERT MET S.R.L.Sediu expiratCUI 41159519BucureştiCAEN 43391,7 mil2020
- 58PRISMA LUX CON SRLactivăCUI 8062254DâmboviţaCAEN 43391,7 mil2025
- 59TRONCEA CONSTRUCT S.R.L.activăCUI 44978283IlfovCAEN 43391,7 mil2023
- 60PASTENC S.R.L.activăCUI 51002456IlfovCAEN 43391,7 mil2025
- 61SQUARE FACADE S.R.L.activăCUI 47377547PrahovaCAEN 43391,7 mil2025
- 62LUIGI SRLactivăCUI 2517969ArgeşCAEN 43391,6 mil2025
- 63NAVAL SHIP INSULATIONS S.R.L.InsolvențăCUI 45307340ConstanţaCAEN 43391,6 mil2024
- 64FIX N GO FAST SRLactivăCUI 27422384BucureştiCAEN 43391,5 mil2025
- 65RASINIART S.R.L.activăCUI 40748648SălajCAEN 43391,5 mil2025
- 66TILE & MORE S.R.L.activăCUI 45308575BucureştiCAEN 43391,5 mil2025
- 67CUI 39931918ArgeşCAEN 43391,5 mil2025
- 68CUI 47002776ArgeşCAEN 43391,5 mil2025
- 69INTERIORS CONSULTING SRLactivăCUI 31179780BucureştiCAEN 43391,4 mil2025
- 70MIC & SALES SRLactivăCUI 35161344BucureştiCAEN 43391,4 mil2025
- 71GRUP CONSTRUZIONE S.R.L.activăCUI 48058945IaşiCAEN 43391,4 mil2025
- 72PRESTSERV CONINVEST S.R.L.RadiatăCUI 49034596PrahovaCAEN 43391,3 mil2024
- 73TREND IDEAL WORK S.R.L.RadiatăCUI 42827390GalaţiCAEN 43391,3 mil2023
- 74CUI 50884809BucureştiCAEN 43391,3 mil2025
- 75MOLASZ CONSTRUCT SRLactivăCUI 16010086BihorCAEN 43391,3 mil2025
- 76LOGMAN PREST SRLactivăCUI 29514484BucureştiCAEN 43391,3 mil2025
- 77CUI 47175106BucureştiCAEN 43391,3 mil2025
- 78CUI 50273538IlfovCAEN 43391,3 mil2025
- 79VOICALEX CONSTRUCTII S.R.L.RadiatăCUI 49020710PrahovaCAEN 43391,3 mil2024
- 80OLIMAT DESIGN S.R.L.activăCUI 47263143BucureştiCAEN 43391,3 mil2025
- 81DANI'96 IMPEX SRLactivăCUI 8672155BucureştiCAEN 43391,3 mil2019
- 82MARIOTTI ART SRLactivăCUI 22071134BucureştiCAEN 43391,3 mil2025
- 83CUI 17334382BuzăuCAEN 43391,3 mil2025
- 84CUI 33610927ClujCAEN 43391,2 mil2024
- 85CUI 49193206PrahovaCAEN 43391,2 mil2025
- 86CUI 50986752TimişCAEN 43391,2 mil2025
- 87CUI 48942932TeleormanCAEN 43391,2 mil2025
- 88DAMOB TEAM S.R.L.activăCUI 34010645IlfovCAEN 43391,2 mil2025
- 89DKK CONSTRUCT S.R.L.activăCUI 47722750IaşiCAEN 43391,2 mil2024
- 90ARTUS INVEST S.R.L.activăCUI 49383308IlfovCAEN 43391,2 mil2024
- 91SAMBAL PREST SRLactivăCUI 36526279DoljCAEN 43391,2 mil2025
- 92NCF CONSTRUCT NEW S.R.L.RadiatăCUI 50229664ClujCAEN 43391,2 mil2025
- 93AZ PAS DESIGN S.R.L.activăCUI 38645020DoljCAEN 43391,2 mil2025
- 94CUI 44847288BacăuCAEN 43391,2 mil2024
- 95CONVIC CLV S.R.L.activăCUI 47389649Satu MareCAEN 43391,2 mil2024
- 96CUI 32881073IlfovCAEN 43391,1 mil2025
- 97HIDRO C&A CONSTRUCT SRLactivăCUI 36277470BucureştiCAEN 43391,1 mil2025
- 98CUI 45377672BucureştiCAEN 43391,1 mil2025
- 99OLICI ALIM S.R.L.activăCUI 31155382HunedoaraCAEN 43391,1 mil2025
- 100DARYJAY MOB CONS S.R.L.RadiatăCUI 42772359BihorCAEN 43391,1 mil2023
Activități înrudite
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie6.233
- 4333Lucrări de pardosire și placare a pereților5.303
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri3.918
- 4331Lucrări de ipsoserie1.094
- 4335Alte lucrări de finisare320
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat17.290
- 4321Lucrări de instalații electrice15.052
- 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.7.595
Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?
Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.