Cod CAEN · activitate principală
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare · pagina 17
În România sunt 2.087 firme care au declarat codul CAEN 4339 (Alte lucrări de finisare) ca activitate principală, dintre care 1.247 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.
872 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 179.950 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 61.759 lei și 467.825 lei.
Separat de activitatea principală, 143.294 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.
Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
- Firme
- 2.087
- În funcțiune
- 1.247
- CA mediană
- 179.950lei
- bilanț 2025
- Salariați
- 1.480
- total 2025
Lucrezi cu firme din acest domeniu?
Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.
Firme cu această activitate principală
- 801CUI 38427212BucureştiCAEN 433935 K2020
- 802ROLMIXROM SRLRadiatăCUI 23641110BihorCAEN 433935 K2015
- 803CUI 38904303HunedoaraCAEN 433934 K2025
- 804CUI 48862833TimişCAEN 433934 K2025
- 805CUI 41565517CălăraşiCAEN 433934 K2020
- 806TONY FINISAJE S.R.L.activăCUI 42687458MaramureşCAEN 433933 K2025
- 807ȚÂNȚARU CONSTRUCT S.R.L.Activitate întreruptăCUI 49280930VâlceaCAEN 433933 K2024
- 808CUI 43404860BacăuCAEN 433933 K2025
- 809DECOMART CONCEPT S.R.L.activăCUI 40105804IlfovCAEN 433933 K2021
- 810ILISEI CONSTRUCT S.R.L.activăCUI 37400324SuceavaCAEN 433932 K2017
- 811CUI 23423000BucureştiCAEN 433932 K2025
- 812CUI 42934981BucureştiCAEN 433932 K2025
- 813INOVATIV HCC S.R.L.activăCUI 41651910BraşovCAEN 433932 K2025
- 814RIM CONSTRUCT SRLactivăCUI 11343160BacăuCAEN 433932 K2025
- 815CUI 48067668SibiuCAEN 433931 K2025
- 816FAMOUS MARIO KONSTRUCT S.R.L.DizolvareCUI 48393591ClujCAEN 433931 K2024
- 817LA CHEIE HQS S.R.L.RadiatăCUI 40846174ConstanţaCAEN 433931 K2022
- 818ARTIZAN GLASS S.R.L.activăCUI 41338395IlfovCAEN 433930 K2024
- 819MC TESI PARTNER S.R.L.activăCUI 48901533HarghitaCAEN 433930 K2025
- 820MTD ART VENEZIANO S.R.L.activăCUI 49983493GalaţiCAEN 433930 K2025
- 821CUI 50039074AlbaCAEN 433930 K2025
- 822LIVTAN CONSTRUCT S.R.L.activăCUI 48622423Bistriţa-NăsăudCAEN 433930 K2024
- 823ISO PORTA DRESSING SRLFalimentCUI 18910548TimişCAEN 433929 K2025
- 824F.A.-RECOMET SRLactivăCUI 4047596Caraş-SeverinCAEN 433929 K2025
- 825IL.MA.ROX.CONDUL SRLactivăCUI 30300638AradCAEN 433929 K2025
- 826NERA PLUS AVANTAJ S.R.L.activăCUI 42442776BucureştiCAEN 433929 K2025
- 827V.F. CONTRACT SRLRadiatăCUI 33264432TimişCAEN 433928 K2016
- 828CUI 47106181BuzăuCAEN 433928 K2025
- 829POP CBR CONSTRUCT S.R.L.activăCUI 45844450ClujCAEN 433928 K2022
- 830IDEAL RODECOR DTR SRLactivăCUI 17890787ArgeşCAEN 433928 K2025
- 831CREATIV CASA CONSTRUCT SRLRadiatăCUI 36209327BraşovCAEN 433928 K2021
- 832CUI 50526495MureşCAEN 433928 K2024
- 833CUI 37851421TimişCAEN 433928 K2022
- 834CUI 50640367MaramureşCAEN 433927 K2025
- 835BLIDA CREATIONS S.R.L.activăCUI 46441765BucureştiCAEN 433927 K2024
- 836CUI 45105473MureşCAEN 433927 K2025
- 837EUMM CREATIV 2018 S.R.L.activăCUI 40498762MaramureşCAEN 433926 K2025
- 838LYO CONSTRUCT SIB S.R.L.activăCUI 45755093SibiuCAEN 433926 K2025
- 839CUI 44661039BuzăuCAEN 433926 K2024
- 840CMD ADY EDIL S.R.L.activăCUI 40983910BraşovCAEN 433925 K2025
- 841STEFAN PLASTER S.R.L.activăCUI 48318239SibiuCAEN 433925 K2025
- 842BESTAL AYRON S.R.L.activăCUI 43329105BihorCAEN 433925 K2024
- 843HAMPU CONSIB S.R.L.RadiatăCUI 38701490SibiuCAEN 433925 K2024
- 844CUI 46273491AradCAEN 433925 K2022
- 845CUI 42002490IlfovCAEN 433925 K2025
- 846RIMIDALV TEAM S.R.L.RadiatăCUI 42045164AlbaCAEN 433925 K2024
- 847CUI 41356820HarghitaCAEN 433924 K2025
- 848ACCES DESIGN SRLRadiatăCUI 28959476BucureştiCAEN 433924 K2021
- 849TENCOF PLASTER S.R.L.Activitate întreruptăCUI 43736877NeamţCAEN 433924 K2025
- 850J-COLORPOINT S.R.L.activăCUI 43398598IaşiCAEN 433924 K2025
Activități înrudite
- 4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie6.233
- 4333Lucrări de pardosire și placare a pereților5.303
- 4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri3.918
- 4331Lucrări de ipsoserie1.094
- 4335Alte lucrări de finisare320
- 4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat17.290
- 4321Lucrări de instalații electrice15.052
- 4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.7.595
Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?
Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.