certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților · pagina 31

În România sunt 5.303 firme care au declarat codul CAEN 4333 (Lucrări de pardosire și placare a pereților) ca activitate principală, dintre care 3.481 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

2.734 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 208.593 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 75.116 lei și 535.643 lei.

Separat de activitatea principală, 206.558 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
5.303
În funcțiune
3.481
CA mediană
208.593lei
bilanț 2025
Salariați
5.945
total 2025
Verificare și monitorizare

Lucrezi cu firme din acest domeniu?

Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 4333
FirmăCifră de afaceri
  • 1501
    RABOTA SRLRadiată
    CUI 16463982ConstanţaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    177 K2017
  • 1502
    CUI 33107438GorjCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    177 K2025
  • 1503
    ELEVATE S.R.L.Insolvență
    CUI 48822855Bistriţa-NăsăudCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    176 K2025
  • 1504
    CUI 45500430Satu MareCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    176 K2025
  • 1505
    CUI 48464218TulceaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    176 K2023
  • 1506
    CUI 39626183ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    176 K2019
  • 1507
    CUI 43162332MureşCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    176 K2024
  • 1508
    CUI 36292380SibiuCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    176 K2025
  • 1509
    CUI 49406983TimişCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    175 K2024
  • 1510
    CUI 46606553SuceavaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    175 K2025
  • 1511
    CUI 39797892SuceavaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    175 K2025
  • 1512
    CUI 47939955ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    174 K2025
  • 1513
    CUI 43987879SuceavaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    174 K2025
  • 1514
    CUI 21069888BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    174 K2025
  • 1515
    CUI 46044790PrahovaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    173 K2025
  • 1516
    CUI 44175489BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    173 K2025
  • 1517
    CUI 51272409BacăuCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    173 K2025
  • 1518
    PRETUL SRLactivă
    CUI 16343528SuceavaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    173 K2025
  • 1519
    BREAK SRLRadiată
    CUI 4294510MaramureşCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    173 K2023
  • 1520
    PAU BALAN ITS SRLActivitate întreruptă
    CUI 37556022GalaţiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    173 K2023
  • 1521
    CUI 49561774IlfovCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    172 K2025
  • 1522
    CUI 50692730CovasnaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    172 K2025
  • 1523
    CUI 50749500BihorCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    171 K2025
  • 1524
    CUI 43499428ConstanţaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    171 K2022
  • 1525
    CUI 49410623IaşiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    171 K2025
  • 1526
    CUI 49924357SălajCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    171 K2024
  • 1527
    CUI 29620272TimişCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    171 K2016
  • 1528
    CUI 49967900BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    171 K2025
  • 1529
    CUI 48956733SălajCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    171 K2025
  • 1530
    CUI 36992511OltCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    170 K2025
  • 1531
    CUI 39758028BihorCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    170 K2025
  • 1532
    CUI 25291835IlfovCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    170 K2025
  • 1533
    CUI 21978004BuzăuCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    170 K2025
  • 1534
    FLAVIUS KREATIV BETON S.R.L.Suspendare expirată
    CUI 40848604Caraş-SeverinCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    169 K2019
  • 1535
    CUI 38685041BacăuCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    169 K2025
  • 1536
    CUI 45385390Caraş-SeverinCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    169 K2025
  • 1537
    CUI 42387345IaşiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    169 K2025
  • 1538
    DANC SERV COM SRLInsolvență
    CUI 2133950HunedoaraCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    168 K2016
  • 1539
    CUI 40194690NeamţCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    168 K2025
  • 1540
    CUI 41410032Satu MareCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    168 K2025
  • 1541
    CUI 35439573BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    167 K2019
  • 1542
    CUI 22729559AradCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    167 K2017
  • 1543
    CUI 43014522SălajCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    167 K2025
  • 1544
    CUI 52131327DâmboviţaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    167 K2025
  • 1545
    CUI 42255000BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    167 K2025
  • 1546
    CUI 43055549ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    166 K2025
  • 1547
    CUI 50727359TimişCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    166 K2025
  • 1548
    CUI 40612467BraşovCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    166 K2025
  • 1549
    CUI 35823956Bistriţa-NăsăudCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    165 K2025
  • 1550
    CUI 39638269ArgeşCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    165 K2025

Se pot naviga primele 2.500 firme din 5.303, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 433
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă