certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților · pagina 2

În România sunt 5.303 firme care au declarat codul CAEN 4333 (Lucrări de pardosire și placare a pereților) ca activitate principală, dintre care 3.481 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

2.734 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 208.593 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 75.116 lei și 535.643 lei.

Separat de activitatea principală, 206.558 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
5.303
În funcțiune
3.481
CA mediană
208.593lei
bilanț 2025
Salariați
5.945
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 4333
FirmăCifră de afaceri
  • 51
    CUI 18738869BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,8 mil2025
  • 52
    CUI 20960009BraşovCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,7 mil2025
  • 53
    CUI 33950112MaramureşCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,6 mil2024
  • 54
    CUI 39921540ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,5 mil2025
  • 55
    CUI 28905972AlbaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,4 mil2025
  • 56
    CUI 29848166SibiuCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,4 mil2025
  • 57
    CUI 34632729BihorCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,4 mil2025
  • 58
    CUI 31654366Bistriţa-NăsăudCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,3 mil2018
  • 59
    CUI 34380699IaşiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,3 mil2025
  • 60
    CUI 22769065PrahovaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6,1 mil2025
  • 61
    CUI 34799701Bistriţa-NăsăudCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    6 mil2025
  • 62
    CUI 24936178BihorCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,9 mil2017
  • 63
    CUI 45499939BihorCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,9 mil2025
  • 64
    CUI 37394508ConstanţaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,9 mil2025
  • 65
    CUI 46716068BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,8 mil2025
  • 66
    CUI 39683740VâlceaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,7 mil2025
  • 67
    CUI 38643542ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,6 mil2025
  • 68
    CUI 51266580ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,5 mil2025
  • 69
    CUI 29852540ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,4 mil2025
  • 70
    CUI 45797943BacăuCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,2 mil2025
  • 71
    CUI 31808414OltCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,2 mil2025
  • 72
    CUI 42483431ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,1 mil2025
  • 73
    CUI 46993808ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5,1 mil2025
  • 74
    CUI 19176939BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    5 mil2025
  • 75
    CUI 17724954PrahovaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,9 mil2025
  • 76
    CUI 33024243BihorCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,9 mil2025
  • 77
    CUI 41502187ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,9 mil2022
  • 78
    CUI 31284115BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,8 mil2025
  • 79
    CUI 40118944ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,8 mil2022
  • 80
    CUI 36227439BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,8 mil2025
  • 81
    CUI 43095128ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,8 mil2022
  • 82
    CUI 38862089ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,7 mil2022
  • 83
    CUI 49343036SălajCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,6 mil2025
  • 84
    CUI 22307767VâlceaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,6 mil2025
  • 85
    CUI 8606038SuceavaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,5 mil2025
  • 86
    CUI 30278050ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,4 mil2025
  • 87
    CUI 48063810ClujCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,4 mil2025
  • 88
    CUI 22764718PrahovaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,2 mil2025
  • 89
    CUI 32538637BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,2 mil2025
  • 90
    CUI 46692015ConstanţaCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,2 mil2025
  • 91
    CUI 37749929Bistriţa-NăsăudCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,2 mil2025
  • 92
    CUI 45985432BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,2 mil2025
  • 93
    CUI 32654640BacăuCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4,2 mil2025
  • 94
    CUI 19989648BucureştiCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4 mil2025
  • 95
    CUI 3841520SălajCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    4 mil2020
  • 96
    CUI 40498576DoljCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    3,9 mil2025
  • 97
    CUI 40176210IlfovCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    3,8 mil2025
  • 98
    CUI 31326300IlfovCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    3,8 mil2024
  • 99
    CUI 45249240IlfovCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    3,8 mil2025
  • 100
    CUI 43450262SibiuCAEN 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
    3,8 mil2025

Se pot naviga primele 2.500 firme din 5.303, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 433
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă