certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · pagina 16

În România sunt 2.708 firme care au declarat codul CAEN 3299 (Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.) ca activitate principală, dintre care 1.820 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

1.618 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 74.615 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 12.466 lei și 272.330 lei.

Separat de activitatea principală, 39.860 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
2.708
În funcțiune
1.820
CA mediană
74.615lei
bilanț 2025
Salariați
3.196
total 2025
Verificare și monitorizare

Lucrezi cu firme din acest domeniu?

Verifică situația fiscală, dosarele, administratorii și modificările firmelor cu care colaborezi.

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 3299
FirmăCifră de afaceri
  • 751
    CUI 38634854ClujCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    75 K2024
  • 752
    CUI 50925771ClujCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    75 K2024
  • 753
    SELENO SHOP S.R.L.Sediu expirat
    CUI 44191727BucureştiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    75 K2025
  • 754
    CUI 43122893BucureştiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    75 K2024
  • 755
    CUI 51279849HunedoaraCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    75 K2025
  • 756
    CUI 51594587VâlceaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    75 K2025
  • 757
    CUI 36769650BraşovCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    74 K2019
  • 758
    CUI 28732251BihorCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    74 K2025
  • 759
    CUI 51119457IlfovCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    74 K2025
  • 760
    CUI 45197728MaramureşCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    74 K2025
  • 761
    CUI 40628625BucureştiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    74 K2025
  • 762
    CUI 48957283BihorCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    74 K2025
  • 763
    CUI 16160539SălajCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    74 K2025
  • 764
    CUI 23845071ClujCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    73 K2016
  • 765
    CUI 36122769BacăuCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    73 K2025
  • 766
    CUI 50889512HarghitaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    73 K2025
  • 767
    ECLIPTIC LUXURY LINE S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 15319335IaşiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    73 K2025
  • 768
    CUI 41372222CovasnaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    73 K2025
  • 769
    CUI 52478521BucureştiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    73 K2025
  • 770
    CUI 4636729HarghitaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    73 K2025
  • 771
    CUI 47327492TimişCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    73 K2025
  • 772
    CUI 46373709GorjCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    72 K2025
  • 773
    CUI 48210791TulceaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    72 K2024
  • 774
    CUI 45900924SibiuCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    71 K2025
  • 775
    CUI 50379327VranceaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    71 K2025
  • 776
    CUI 51177385PrahovaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    70 K2025
  • 777
    CUI 42790738SibiuCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    70 K2025
  • 778
    CUI 41291489BucureştiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    70 K2025
  • 779
    CUI 42663041ConstanţaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    70 K2025
  • 780
    CUI 44013339BacăuCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    70 K2022
  • 781
    CUI 1769372AlbaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    70 K2024
  • 782
    CUI 47708284Bistriţa-NăsăudCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    69 K2025
  • 783
    CUI 47218975BucureştiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    69 K2025
  • 784
    CUI 37270984BihorCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    69 K2025
  • 785
    CUI 49440314BihorCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    69 K2025
  • 786
    CUI 39797710BucureştiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    69 K2019
  • 787
    CUI 35709030ArgeşCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    69 K2025
  • 788
    CUI 42567435IalomiţaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    69 K2025
  • 789
    CUI 45910790AlbaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    68 K2025
  • 790
    CUI 50173440SuceavaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    68 K2025
  • 791
    CUI 42942356AlbaCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    68 K2025
  • 792
    CUI 33381157Satu MareCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    68 K2025
  • 793
    DECOR CA ÎN POVEȘTI S.R.L.Mandat administratori expirat
    CUI 45420411IlfovCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    68 K2025
  • 794
    CUI 21315630BihorCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    68 K2015
  • 795
    CUI 39638595IlfovCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    68 K2025
  • 796
    CUI 3209037BucureştiCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    67 K2018
  • 797
    CUI 15009962AradCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    67 K2024
  • 798
    CUI 38246020NeamţCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    67 K2025
  • 799
    CUI 45613889Satu MareCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    66 K2025
  • 800
    CUI 34185116ClujCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
    66 K2025

Se pot naviga primele 2.500 firme din 2.708, ordonate după cifra de afaceri. Pentru restul, folosește căutarea cu filtre.

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 329
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă