certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 3240
Fabricarea jocurilor și jucăriilor · pagina 6

În România sunt 406 firme care au declarat codul CAEN 3240 (Fabricarea jocurilor și jucăriilor) ca activitate principală, dintre care 265 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

216 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 131.783 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 24.899 lei și 642.165 lei.

Separat de activitatea principală, 5.409 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
406
În funcțiune
265
CA mediană
131.783lei
bilanț 2025
Salariați
1.922
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 3240
FirmăCifră de afaceri
  • 251
    CUI 16863784ClujCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 252
    CUI 16898200MureşCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2021
  • 253
    CUI 16900637ConstanţaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 254
    JOCURI ELECTRICE GIM SRLSuspendare expirată
    CUI 17073430BihorCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2019
  • 255
    CUI 17215152MureşCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 256
    CUI 17487025BucureştiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2021
  • 257
    MARIAN SRLRadiată
    CUI 1759042AlbaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 258
    CUI 18203717BucureştiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 259
    FUNNIS SRLRadiată
    CUI 18239958Satu MareCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2015
  • 260
    ALYFLOR SRLSediu expirat
    CUI 18244865SuceavaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 261
    CUI 18433074MureşCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 262
    CUI 18574588BucureştiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 263
    CUI 18586698SuceavaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2024
  • 264
    CUI 18935968MureşCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 265
    CUI 21249382HunedoaraCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 266
    CUI 21473249IlfovCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 267
    CUI 21954080BihorCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 268
    CUI 22643023PrahovaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2023
  • 269
    MULTE JOCURI SRLActivitate întreruptă
    CUI 23030124BacăuCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2020
  • 270
    CUI 23315385Bistriţa-NăsăudCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2019
  • 271
    CUI 23409099BacăuCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 272
    CUI 23901155TimişCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 273
    GENERAL GAMES SRLInsolvență
    CUI 24229002BucureştiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2024
  • 274
    CUI 25645088ConstanţaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2024
  • 275
    CUI 26035584ConstanţaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2018
  • 276
    CUI 26045103NeamţCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2024
  • 277
    CRIS SRLRadiată
    CUI 2685032SibiuCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2023
  • 278
    CUI 27027741DoljCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2018
  • 279
    CUI 27371779BraşovCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2017
  • 280
    CUI 27424016BihorCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 281
    CUI 27862300VâlceaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2016
  • 282
    CUI 28135920MureşCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2022
  • 283
    CUI 28366282Satu MareCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 284
    CUI 28639277BucureştiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 285
    CUI 2865971ClujCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 286
    CUI 28945721BucureştiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 287
    BODVAJ SRLRadiată
    CUI 29193228CovasnaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2012
  • 288
    CUI 29229135MaramureşCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2023
  • 289
    CUI 30513431Bistriţa-NăsăudCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 290
    MICUL MODELIST SRLSediu expirat
    CUI 30528688BucureştiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 291
    CUI 30693006IaşiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2024
  • 292
    CUI 30880705Satu MareCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2014
  • 293
    PRO NAILS SRLSediu expirat
    CUI 30966548Satu MareCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2022
  • 294
    CUI 30997609ArgeşCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2016
  • 295
    CUI 31024530BihorCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 296
    CUI 31127420VâlceaCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 297
    CUI 31241866HunedoaraCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2019
  • 298
    CUI 31960322Satu MareCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2013
  • 299
    CUI 32222650AradCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2025
  • 300
    CUI 32605507BucureştiCAEN 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor
    2014

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 324
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă