certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 2361
Fabricarea produselor din beton pentru construcții · pagina 6

În România sunt 2.060 firme care au declarat codul CAEN 2361 (Fabricarea produselor din beton pentru construcții) ca activitate principală, dintre care 1.295 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

1.019 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 199.315 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 70.754 lei și 878.899 lei.

Separat de activitatea principală, 13.348 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
2.060
În funcțiune
1.295
CA mediană
199.315lei
bilanț 2025
Salariați
8.354
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 2361
FirmăCifră de afaceri
  • 251
    CUI 39011650AlbaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    531 K2021
  • 252
    CUI 39467916MehedinţiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    528 K2025
  • 253
    CUI 39153620SuceavaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    523 K2025
  • 254
    CUI 49767953PrahovaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    521 K2025
  • 255
    CUI 49487830DâmboviţaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    510 K2025
  • 256
    CUI 45148083BucureştiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    500 K2023
  • 257
    CUI 18082950VranceaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    497 K2025
  • 258
    CUI 42503504BuzăuCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    483 K2025
  • 259
    CUI 21754317VâlceaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    480 K2025
  • 260
    CUI 43059001BihorCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    479 K2025
  • 261
    CUI 37102646SălajCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    478 K2023
  • 262
    CUI 42289703Satu MareCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    474 K2025
  • 263
    CUI 18612886HarghitaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    472 K2025
  • 264
    CUI 30331472AradCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    464 K2017
  • 265
    CUI 8322192GalaţiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    458 K2025
  • 266
    CUI 49466306OltCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    451 K2024
  • 267
    CUI 39420107IaşiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    443 K2025
  • 268
    CUI 40377078BihorCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    442 K2025
  • 269
    CUI 18535201IlfovCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    440 K2025
  • 270
    CUI 44224077TimişCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    438 K2024
  • 271
    CUI 39475137BraşovCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    425 K2024
  • 272
    CUI 46936446TimişCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    423 K2024
  • 273
    CUI 15401850MureşCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    408 K2025
  • 274
    CUI 49872037BucureştiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    405 K2025
  • 275
    CUI 37594263DoljCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    402 K2019
  • 276
    CUI 45331292BuzăuCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    399 K2025
  • 277
    CUI 46760292AradCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    398 K2025
  • 278
    CUI 34728182IaşiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    391 K2019
  • 279
    CUI 45099274VâlceaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    391 K2025
  • 280
    CUI 37841746BacăuCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    388 K2025
  • 281
    CUI 35016387OltCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    387 K2025
  • 282
    CUI 37396100AradCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    386 K2025
  • 283
    CUI 47083576BucureştiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    383 K2023
  • 284
    CUI 1587303BucureştiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    382 K2025
  • 285
    CUI 40525468BacăuCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    381 K2025
  • 286
    CUI 30306070ArgeşCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    381 K2025
  • 287
    CUI 2055533NeamţCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    376 K2025
  • 288
    CUI 45962412BihorCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    372 K2023
  • 289
    CUI 49003662TeleormanCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    371 K2025
  • 290
    CUI 44377739NeamţCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    366 K2025
  • 291
    CUI 34529589DoljCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    364 K2018
  • 292
    INTERCOM-SELECT-URS SRLActivitate întreruptă
    CUI 1117832BraşovCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    361 K2025
  • 293
    CUI 40825619MureşCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    361 K2025
  • 294
    CUI 45219133DoljCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    354 K2025
  • 295
    CUI 42562055SuceavaCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    351 K2025
  • 296
    CUI 28207201ClujCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    350 K2025
  • 297
    CUI 17478779BihorCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    350 K2025
  • 298
    CUI 2828558Satu MareCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    349 K2025
  • 299
    CUI 33679103BacăuCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    348 K2020
  • 300
    CUI 40815070CălăraşiCAEN 2361 · Fabricarea produselor din beton pentru construcții
    345 K2025

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 236
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă