certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 1814
Legătorie și servicii conexe · pagina 8

În România sunt 437 firme care au declarat codul CAEN 1814 (Legătorie și servicii conexe) ca activitate principală, dintre care 258 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

194 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 229.380 lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 76.875 lei și 446.318 lei.

Separat de activitatea principală, 10.510 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
437
În funcțiune
258
CA mediană
229.380lei
bilanț 2025
Salariați
513
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 1814
FirmăCifră de afaceri
  • 351
    CUI 28495422BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 352
    CUI 28569651PrahovaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2012
  • 353
    ŞTANŢPACK SRLSediu expirat
    CUI 28874442BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2012
  • 354
    CUI 29037717BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2012
  • 355
    CUI 29132662ClujCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2014
  • 356
    CARTANA SERV SRLSediu expirat
    CUI 29397147PrahovaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2018
  • 357
    CUI 29409756PrahovaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2012
  • 358
    CUI 29523857VasluiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 359
    CUI 29588465IaşiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2019
  • 360
    CUI 29679580BraşovCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2024
  • 361
    CUI 29718026BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2012
  • 362
    CUI 29753317BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2020
  • 363
    CUI 29851013VranceaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2021
  • 364
    CUI 30224964TimişCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2019
  • 365
    CUI 30305651DoljCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2013
  • 366
    CUI 30330094ConstanţaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2024
  • 367
    CUI 30383218BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2022
  • 368
    CUI 30423827BraşovCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2017
  • 369
    CUI 30519914BrăilaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2014
  • 370
    CUI 30642568OltCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2013
  • 371
    CUI 30835747PrahovaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2012
  • 372
    CUI 30934805SibiuCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2022
  • 373
    CUI 30969374ClujCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 374
    CUI 31203285ClujCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2013
  • 375
    CUI 31275362VranceaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2021
  • 376
    MAPE ARHIVARE SRLSuspendare expirată
    CUI 31308150BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 377
    CUI 31364931VâlceaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2024
  • 378
    CUI 31568850GalaţiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 379
    CUI 31964375Bistriţa-NăsăudCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 380
    MOLDOCUT SRLLichidare
    CUI 32011946BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2019
  • 381
    CUI 32060647PrahovaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2018
  • 382
    CUI 32100024BihorCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2018
  • 383
    CUI 32121868DoljCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 384
    CUI 32188183BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2018
  • 385
    CUI 32190663PrahovaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2013
  • 386
    MONI&CLAU PREST SRLSediu expirat
    CUI 32356732GorjCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 387
    CUI 32846270MaramureşCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2014
  • 388
    CUI 32911174IaşiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2018
  • 389
    CUI 33060009PrahovaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2024
  • 390
    CUI 33089552ConstanţaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2016
  • 391
    CUI 33235011VâlceaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2018
  • 392
    MRA DOCMANAGEMENT SRLSuspendare expirată
    CUI 33384412PrahovaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 393
    CUI 3339908ConstanţaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2012
  • 394
    CUI 33572440BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2024
  • 395
    CUI 33845893BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2017
  • 396
    CUI 34081212BacăuCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 397
    CUI 34215012SălajCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2022
  • 398
    CUI 35628300IalomiţaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025
  • 399
    CUI 35985303VranceaCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2022
  • 400
    CUI 37764171BucureştiCAEN 1814 · Legătorie și servicii conexe
    2025

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 181
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă