certificatul.ro

Cod CAEN · activitate principală

CAEN 1011
Prelucrarea și conservarea cărnii · pagina 10

În România sunt 1.133 firme care au declarat codul CAEN 1011 (Prelucrarea și conservarea cărnii) ca activitate principală, dintre care 634 figurează în funcțiune la Registrul Comerțului.

527 dintre ele au depus bilanț pe 2025, cifra de afaceri mediană a fost 2 mil lei, iar jumătatea din mijloc s-a încadrat între 317.718 lei și 11,8 mil lei.

Separat de activitatea principală, 7.653 firme au acest cod printre activitățile autorizate la ONRC — o firmă poate avea mai multe coduri autorizate, dar o singură activitate principală declarată în bilanț.

Datele provin din registrul public ONRC (situația la 08.07.2026) și din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Firme
1.133
În funcțiune
634
CA mediană
2mil lei
bilanț 2025
Salariați
17.175
total 2025

Firme cu această activitate principală

Ordonat după cifra de afaceriCAEN 1011
FirmăCifră de afaceri
  • 451
    CUI 33036841BucureştiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    138 K2024
  • 452
    CUI 40893079PrahovaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    136 K2025
  • 453
    CUI 44001938SibiuCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    133 K2025
  • 454
    CUI 37336108PrahovaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    132 K2025
  • 455
    CUI 33114095ConstanţaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    131 K2018
  • 456
    CUI 43279163SuceavaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    125 K2022
  • 457
    CUI 18668810MaramureşCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    124 K2025
  • 458
    CUI 46004280BihorCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    122 K2025
  • 459
    CUI 9521703MaramureşCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    121 K2024
  • 460
    CUI 31883890ArgeşCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    119 K2025
  • 461
    CUI 1457940VranceaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    117 K2025
  • 462
    CUI 29979323VranceaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    116 K2018
  • 463
    CUI 2198363MaramureşCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    115 K2018
  • 464
    CUI 49732980HunedoaraCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    109 K2025
  • 465
    CUI 39999700TimişCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    103 K2025
  • 466
    CUI 32793338BotoşaniCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    102 K2023
  • 467
    CUI 45505453DoljCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    102 K2025
  • 468
    DEPA LOGISTIC SPEDITION S.R.L.Mandat administratori expirat
    CUI 44036413IlfovCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    102 K2023
  • 469
    CUI 18275080SuceavaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    101 K2025
  • 470
    CUI 34206324BihorCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    100 K2025
  • 471
    ALCAT SRLRadiată
    CUI 3890256VasluiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    100 K2017
  • 472
    AGROECO-BUCOVINA S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 39407663SuceavaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    99 K2023
  • 473
    CUI 49874445SibiuCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    96 K2025
  • 474
    CUI 18229300BucureştiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    95 K2025
  • 475
    CUI 50805309Bistriţa-NăsăudCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    92 K2025
  • 476
    CUI 37171247TimişCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    91 K2019
  • 477
    CUI 33145601GalaţiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    91 K2024
  • 478
    CUI 38637397SibiuCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    90 K2018
  • 479
    CUI 42847567TulceaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    88 K2025
  • 480
    CUI 51208937GalaţiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    88 K2025
  • 481
    CUI 34106600TeleormanCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    88 K2017
  • 482
    CUI 40621635IaşiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    86 K2019
  • 483
    CUI 50849623DâmboviţaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    85 K2025
  • 484
    CUI 40563224BacăuCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    85 K2024
  • 485
    CUI 10390822MaramureşCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    84 K2015
  • 486
    MEZARA FRESH S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 51947123HunedoaraCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    81 K2025
  • 487
    CUI 51612373SibiuCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    78 K2025
  • 488
    TOTAL TRADIȚIONAL EXPERT S.R.L.Activitate întreruptă
    CUI 50535825AradCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    77 K2025
  • 489
    CUI 4906849ClujCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    73 K2025
  • 490
    CUI 31139883AlbaCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    72 K2017
  • 491
    CUI 198928ArgeşCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    70 K2025
  • 492
    CUI 46258149ArgeşCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    68 K2025
  • 493
    CUI 24323700BucureştiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    67 K2025
  • 494
    CUI 5456998BuzăuCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    66 K2025
  • 495
    CUI 52359032CălăraşiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    66 K2025
  • 496
    CUI 5451044BraşovCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    65 K2025
  • 497
    CUI 10334750IlfovCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    62 K2025
  • 498
    CUI 983687BacăuCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    62 K2025
  • 499
    CUI 42449499TimişCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    61 K2020
  • 500
    CUI 44934180BucureştiCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
    58 K2025

Activități înrudite

Din aceeași grupă CAEN 101
Verificare punctuală

Ai nevoie de date oficiale despre o firmă anume?

Caută după CUI sau denumire și vezi bilanț, administratori, stare ANAF și dosare în instanță.

Verifică o firmă