Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 24 februarie 2021.
Înregistrată din 24.02.2021
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 81,7%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >608 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 41.250 | — | 37.250 | 37.450 | 2.324 | — | 5,8% | 94,2% |
| 2022 | 43.200 | +4,7% | 38.646 | 38.846 | 6.449 | +177,5% | 14,2% | 85,8% |
| 2023 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Oradea, BIHOR
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2021
5 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
54% din total activ
46% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 61.200 |
| +41,7% |
| 46.567 |
| 47.833 |
| 9.302 |
| +44,2% |
| 16,3% |
| 83,7% |
| 2024 | 50.600 | -17,3% | 41.330 | 41.530 | 49.150 | +428,4% | 54,2% | 45,8% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2021 | 41 k | — | 37 k |
| 2022 | 43 k | +4,7% | 39 k |
| 2023 | 61 k | +41,7% | 47 k |
| 2024 | 51 k | -17,3% | 41 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 37 k | 2 k | 5,8% | 94,2% |
| 2022 | 39 k | 6 k | 14,2% | 85,8% |
| 2023 | 48 k | 9 k | 16,3% | 83,7% |
| 2024 | 42 k | 49 k | 54,2% | 45,8% |
Median pe 4 ani: 15,3%. Maxim 54,2% în 2024, minim 5,8% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.