Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 13 ianuarie 2021.
Înregistrată din 13.01.2021
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 58,5%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >413 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 277.041 | — | 248.798 | 248.998 | 23.176 | — | 8,5% | 91,5% |
| 2022 | 241.226 | -12,9% | 193.834 | 194.074 | 36.197 | +56,2% | 15,7% | 84,3% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Măderat Orş. Pâncota, ARAD
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2021
5 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
1% din total activ
99% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2023 |
| 50.409 |
| -79,1% |
| 9.119 |
| 9.319 |
| 0 |
| -100,0% |
| 0,0% |
| 100,0% |
| 2024 | 15.425 | -69,4% | 9.027 | 18.346 | 151 | — | 0,8% | 99,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2021 | 277 k | — | 249 k |
| 2022 | 241 k | -12,9% | 194 k |
| 2023 | 50 k | -79,1% | 9 k |
| 2024 | 15 k | -69,4% | 9 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 249 k | 23 k | 8,5% | 91,5% |
| 2022 | 194 k | 36 k | 15,7% | 84,3% |
| 2023 | 9 k | 0 | 0,0% | 100,0% |
| 2024 | 18 k | 151 | 0,8% | 99,2% |
Median pe 4 ani: 4,7%. Maxim 15,7% în 2022, minim 0,0% în 2023. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.