Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 17 iunie 2020.
Ultima modificare ANAF · 08.03.2022
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 7,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,15 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 243.607 | — | 67.441 | 67.641 | 18.596 | — | 21,6% | 78,4% |
| 2021 | 526.827 | +116,3% | 47.452 | 86.673 | 11.201 | -39,8% | 11,4% | 88,6% |
| 2022 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
2 intrări · 2 județe
Olteniţa, Călăraşi
J51/296/2020 · inmatriculata in 2020
Vlad Ţepeş Com. Comana, GIURGIU
Adresa declarata la ANAF
1% din total activ
99% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 301.429 |
| -42,8% |
| 11.440 |
| 98.113 |
| 12.499 |
| +11,6% |
| 11,3% |
| 88,7% |
| 2023 | 279.931 | -7,1% | 48.827 | 98.025 | 18.903 | +51,2% | 16,2% | 83,8% |
| 2024 | 177.897 | -36,4% | 13.983 | 90.268 | 1.322 | -93,0% | 1,4% | 98,6% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2020 | 244 k | — | 67 k |
| 2021 | 527 k | +116,3% | 47 k |
| 2022 | 301 k | -42,8% | 11 k |
| 2023 | 280 k | -7,1% | 49 k |
| 2024 | 178 k | -36,4% | 14 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 68 k | 19 k | 21,6% | 78,4% |
| 2021 | 87 k | 11 k | 11,4% | 88,6% |
| 2022 | 98 k | 12 k | 11,3% | 88,7% |
| 2023 | 98 k | 19 k | 16,2% | 83,8% |
| 2024 | 90 k | 1 k | 1,4% | 98,6% |
Median pe 5 ani: 11,4%. Maxim 21,6% în 2020, minim 1,4% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.