Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 10 iunie 2020.
Înregistrată din 10.06.2020
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 14,5%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,49 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 17.150 | — | 8.442 | 8.642 | 17.258 | — | 66,6% | 33,4% |
| 2021 | 28.750 | +67,6% | −8.190 | 452 | 10.150 | -41,2% | 95,7% | 4,3% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Faraoani Com. Faraoani, BACĂU
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2020
6 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
7% din total activ
93% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2022 |
| 73.250 |
| +154,8% |
| 29.469 |
| 29.921 |
| 2.889 |
| -71,5% |
| 8,8% |
| 91,2% |
| 2023 | 70.738 | -3,4% | 15.051 | 44.973 | 3.377 | +16,9% | 7,0% | 93,0% |
| 2024 | 60.000 | -15,2% | 8.727 | 53.699 | 4.233 | +25,3% | 7,3% | 92,7% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2020 | 17 k | — | 8 k |
| 2021 | 29 k | +67,6% | −8 k |
| 2022 | 73 k | +154,8% | 29 k |
| 2023 | 71 k | -3,4% | 15 k |
| 2024 | 60 k | -15,2% | 9 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 9 k | 17 k | 66,6% | 33,4% |
| 2021 | 452 | 10 k | 95,7% | 4,3% |
| 2022 | 30 k | 3 k | 8,8% | 91,2% |
| 2023 | 45 k | 3 k | 7,0% | 93,0% |
| 2024 | 54 k | 4 k | 7,3% | 92,7% |
Median pe 5 ani: 8,8%. Maxim 95,7% în 2021, minim 7,0% în 2023. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.