Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 8 noiembrie 2019.
Înregistrată din 08.11.2019
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -63,3%
agregat pe diviziunea 56 (codul 5611 nu are eșantion separat în MFP)
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,03 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1.101 | — | −6.695 | −6.495 | 8.033 | — | 522,3% | -422,3% |
| 2020 | 91.441 | +8205,3% | 24.472 | 17.977 | 1.577 | -80,4% | 8,1% | 91,9% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Orş. Găeşti, DÂMBOVIŢA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2019
7 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
831% din total activ
-731% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2021 |
| 13.333 |
| -85,4% |
| −10.068 |
| 7.910 |
| 5.291 |
| +235,5% |
| 40,1% |
| 59,9% |
| 2022 | 6.204 | -53,5% | −35.658 | −27.748 | 34.151 | +545,5% | 533,4% | -433,4% |
| 2023 | 38.011 | +512,7% | −19.636 | −47.384 | 65.234 | +91,0% | 365,4% | -265,4% |
| 2024 | 30.967 | -18,5% | −19.599 | −66.983 | 76.151 | +16,7% | 830,6% | -730,6% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2019 | 1 k | — | −7 k |
| 2020 | 91 k | +8205,3% | 24 k |
| 2021 | 13 k | -85,4% | −10 k |
| 2022 | 6 k | -53,5% | −36 k |
| 2023 | 38 k | +512,7% | −20 k |
| 2024 | 31 k | -18,5% | −20 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | −6 k | 8 k | 522,3% | -422,3% |
| 2020 | 18 k | 2 k | 8,1% | 91,9% |
| 2021 | 8 k | 5 k | 40,1% | 59,9% |
| 2022 | −28 k | 34 k | 533,4% | -433,4% |
| 2023 | −47 k | 65 k | 365,4% | -265,4% |
Median pe 6 ani: 443,9%. Maxim 830,6% în 2024, minim 8,1% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2024 | −67 k | 76 k | 830,6% | -730,6% |