Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 8 iulie 2019.
Înregistrată din 08.07.2019
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -11,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >402 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 12.686 | — | 7.257 | 7.457 | 2.218 | — | 22,9% | 77,1% |
| 2020 | 24.775 | +95,3% | 12.581 | 19.956 | 1.722 | -22,4% | 7,9% | 92,1% |
| 2022 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Şendreni Com. Şendreni, GALAŢI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2019
7 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
692% din total activ
-590% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 9.778 |
| -60,5% |
| −2.974 |
| −2.525 |
| 4.210 |
| +144,5% |
| 249,8% |
| -149,8% |
| 2023 | 18.252 | +86,7% | −18.417 | −20.942 | 27.474 | +552,6% | 420,6% | -320,6% |
| 2024 | 29.837 | +63,5% | −3.545 | −24.485 | 28.724 | +4,5% | 691,6% | -591,6% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2019 | 13 k | — | 7 k |
| 2020 | 25 k | +95,3% | 13 k |
| 2022 | 10 k | -60,5% | −3 k |
| 2023 | 18 k | +86,7% | −18 k |
| 2024 | 30 k | +63,5% | −4 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 7 k | 2 k | 22,9% | 77,1% |
| 2020 | 20 k | 2 k | 7,9% | 92,1% |
| 2022 | −3 k | 4 k | 249,8% | -149,8% |
| 2023 | −21 k | 27 k | 420,6% | -320,6% |
| 2024 | −24 k | 29 k | 691,6% | -591,6% |
Median pe 5 ani: 249,8%. Maxim 691,6% în 2024, minim 7,9% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.