Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 4 aprilie 2019.
Înregistrată din 04.04.2019
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -35,2%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >88 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 60.105 | — | 20.411 | 20.611 | 17.549 | — | 46,0% | 54,0% |
| 2020 | 78.790 | +31,1% | 27.713 | 47.882 | 18.114 | +3,2% | 27,4% | 72,6% |
| 2021 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Ploieşti, PRAHOVA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2019
7 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
202% din total activ
-96% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 86.245 |
| +9,5% |
| 13.809 |
| 61.691 |
| 22.954 |
| +26,7% |
| 27,1% |
| 72,9% |
| 2022 | 71.729 | -16,8% | 7.513 | 6.000 | 17.949 | -21,8% | 76,2% | 23,8% |
| 2023 | 28.537 | -60,2% | −7.511 | −1.510 | 12.764 | -28,9% | 119,5% | -19,5% |
| 2024 | 33.704 | +18,1% | −11.854 | −13.364 | 28.251 | +121,3% | 201,9% | -101,9% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2019 | 60 k | — | 20 k |
| 2020 | 79 k | +31,1% | 28 k |
| 2021 | 86 k | +9,5% | 14 k |
| 2022 | 72 k | -16,8% | 8 k |
| 2023 | 29 k | -60,2% | −8 k |
| 2024 | 34 k | +18,1% | −12 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 21 k | 18 k | 46,0% | 54,0% |
| 2020 | 48 k | 18 k | 27,4% | 72,6% |
| 2021 | 62 k | 23 k | 27,1% | 72,9% |
| 2022 | 6 k | 18 k | 76,2% | 23,8% |
| 2023 | −2 k | 13 k | 119,5% | -19,5% |
Median pe 6 ani: 61,1%. Maxim 201,9% în 2024, minim 27,1% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2024 | −13 k | 28 k | 201,9% | -101,9% |