Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 22 martie 2019.
Ultima modificare ANAF · 29.10.2025
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 21,8%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >604 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 124.000 | — | 68.660 | 68.860 | 10.755 | — | 7,1% | 92,9% |
| 2020 | 274.000 | +121,0% | 90.255 | 159.115 | 6.150 | -42,8% | 3,3% | 96,7% |
| 2021 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Vişeu de Jos Com. Vişeu de Jos, MARAMUREŞ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2019
7 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
25% din total activ
75% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 273.624 |
| -0,1% |
| 5.054 |
| 164.169 |
| 23.064 |
| +275,0% |
| 16,6% |
| 83,4% |
| 2022 | 543.000 | +98,4% | 177.716 | 310.385 | 50.476 | +118,9% | 14,2% | 85,8% |
| 2023 | 292.500 | -46,1% | 14.028 | 306.513 | 50.122 | -0,7% | 14,1% | 86,0% |
| 2024 | 366.581 | +25,3% | 80.084 | 386.598 | 128.255 | +155,9% | 24,9% | 75,1% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2019 | 124 k | — | 69 k |
| 2020 | 274 k | +121,0% | 90 k |
| 2021 | 274 k | -0,1% | 5 k |
| 2022 | 543 k | +98,4% | 178 k |
| 2023 | 293 k | -46,1% | 14 k |
| 2024 | 367 k | +25,3% | 80 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 69 k | 11 k | 7,1% | 92,9% |
| 2020 | 159 k | 6 k | 3,3% | 96,7% |
| 2021 | 164 k | 23 k | 16,6% | 83,4% |
| 2022 | 310 k | 50 k | 14,2% | 85,8% |
| 2023 | 307 k | 50 k | 14,1% | 86,0% |
Median pe 6 ani: 14,1%. Maxim 24,9% în 2024, minim 3,3% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2024 | 387 k | 128 k | 24,9% | 75,1% |