Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 13 martie 2019.
Înregistrată din 13.03.2019
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -10,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >277 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 3.216 | — | 6.943 | 7.143 | 7.433 | — | 11,3% | 88,7% |
| 2020 | 107.502 | +3242,7% | −1.002 | 6.141 | 50.781 | +583,2% | 90,3% | 9,7% |
| 2021 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Scărişoara Com. Scărişoara, ALBA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2019
7 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
47% din total activ
53% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 172.732 |
| +60,7% |
| 18.585 |
| 24.726 |
| 48.885 |
| -3,7% |
| 66,4% |
| 33,6% |
| 2022 | 145.979 | -15,5% | 2.422 | 27.149 | 52.650 | +7,7% | 66,0% | 34,0% |
| 2023 | 189.864 | +30,1% | 23.164 | 49.144 | 19.394 | -63,2% | 28,3% | 71,7% |
| 2024 | 191.227 | +0,7% | −19.849 | 29.294 | 26.239 | +35,3% | 47,2% | 52,8% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2019 | 3 k | — | 7 k |
| 2020 | 108 k | +3242,7% | −1 k |
| 2021 | 173 k | +60,7% | 19 k |
| 2022 | 146 k | -15,5% | 2 k |
| 2023 | 190 k | +30,1% | 23 k |
| 2024 | 191 k | +0,7% | −20 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 7 k | 7 k | 11,3% | 88,7% |
| 2020 | 6 k | 51 k | 90,3% | 9,7% |
| 2021 | 25 k | 49 k | 66,4% | 33,6% |
| 2022 | 27 k | 53 k | 66,0% | 34,0% |
| 2023 | 49 k | 19 k | 28,3% | 71,7% |
Median pe 6 ani: 56,6%. Maxim 90,3% în 2020, minim 11,3% în 2019. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2024 | 29 k | 26 k | 47,2% | 52,8% |