Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 6 februarie 2019.
Înregistrată din 06.02.2019
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -9,6%
agregat pe diviziunea 41 (codul 4100 nu are eșantion separat în MFP)
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,09 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 158.540 | — | −17.268 | −17.068 | 28.788 | — | 245,6% | -145,6% |
| 2020 | 281.150 | +77,3% | 34.501 | 17.433 | 5.993 | -79,2% | 21,2% | 78,8% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Oradea, BIHOR
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2019
7 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
108% din total activ
-7% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2021 |
| 409.209 |
| +45,5% |
| 33.718 |
| 51.151 |
| 79.419 |
| +1225,2% |
| 60,9% |
| 39,1% |
| 2022 | 268.981 | -34,3% | 3.622 | 54.773 | 100.626 | +26,7% | 64,8% | 35,2% |
| 2023 | 393.508 | +46,3% | −39.183 | 15.590 | 189.674 | +88,5% | 92,4% | 7,6% |
| 2024 | 390.966 | -0,6% | −37.426 | −21.836 | 326.373 | +72,1% | 107,5% | -7,5% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2019 | 159 k | — | −17 k |
| 2020 | 281 k | +77,3% | 35 k |
| 2021 | 409 k | +45,5% | 34 k |
| 2022 | 269 k | -34,3% | 4 k |
| 2023 | 394 k | +46,3% | −39 k |
| 2024 | 391 k | -0,6% | −37 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | −17 k | 29 k | 245,6% | -145,6% |
| 2020 | 17 k | 6 k | 21,2% | 78,8% |
| 2021 | 51 k | 79 k | 60,9% | 39,1% |
| 2022 | 55 k | 101 k | 64,8% | 35,2% |
| 2023 | 16 k | 190 k | 92,4% | 7,6% |
Median pe 6 ani: 78,6%. Maxim 245,6% în 2019, minim 21,2% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2024 | −22 k | 326 k | 107,5% | -7,5% |