Interogăm ANAF…
O firmă inactivă fiscal nu poate emite facturi deductibile și nu poate desfășura activitate economică. Înainte de orice contract, verifică certificatul oficial ONRC pentru detalii complete.
Firmă inactivă, înmatriculată la ONRC din 27 februarie 2018.
Din 25.09.2025
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Ultima activitate raportată cu cifră de afaceri (bilanț 2024 lipsește).
Marjă: 20,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >299 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 144.170 | — | 43.218 | 43.418 | 1.373 | — | 3,1% | 96,9% |
| 2019 | 112.405 | -22,0% | −11.215 | 32.203 | 761 | -44,6% | 2,3% | 97,7% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Ilidia Com. Ciclova Română, CARAŞ-SEVERIN
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2018
8 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
1% din total activ
99% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 | 17.880 | -84,1% | 10.398 | 42.601 | 54 | -92,9% | 0,1% | 99,9% |
| 2021 | 20.645 | +15,5% | 20.583 | 63.184 | 116 | +114,8% | 0,2% | 99,8% |
| 2022 | — | — | 0 | 63.184 | 0 | -100,0% | 0,0% | 100,0% |
| 2023 | 15.870 | — | 3.231 | 66.415 | 579 | — | 0,9% | 99,1% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 144 k | — | 43 k |
| 2019 | 112 k | -22,0% | −11 k |
| 2020 | 18 k | -84,1% | 10 k |
| 2021 | 21 k | +15,5% | 21 k |
| 2022 | — | — | 0 |
| 2023 | 16 k | — | 3 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 43 k | 1 k | 3,1% | 96,9% |
| 2019 | 32 k | 761 | 2,3% | 97,7% |
| 2020 | 43 k | 54 | 0,1% | 99,9% |
| 2021 | 63 k | 116 | 0,2% | 99,8% |
| 2022 | 63 k | 0 | 0,0% | 100,0% |
Median pe 6 ani: 0,5%. Maxim 3,1% în 2018, minim 0,0% în 2022. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 66 k | 579 | 0,9% | 99,1% |