Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 15 ianuarie 2018.
Înregistrată din 15.01.2018
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 12,6%
agregat pe diviziunea 41 (codul 4100 nu are eșantion separat în MFP)
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,09 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 23.350 | — | 531 | 731 | 7.657 | — | 91,3% | 8,7% |
| 2019 | 81.405 | +248,6% | 15.837 | 16.568 | 17.371 | +126,9% | 51,2% | 48,8% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Coverca Com. Panaci, SUCEAVA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2018
8 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
26% din total activ
74% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 57.950 |
| -28,8% |
| 655 |
| 17.223 |
| 9.429 |
| -45,7% |
| 35,4% |
| 64,6% |
| 2021 | 40.800 | -29,6% | 449 | 17.673 | 6.976 | -26,0% | 25,0% | 75,0% |
| 2022 | 44.450 | +8,9% | 8.170 | 25.843 | 9.554 | +37,0% | 27,0% | 73,0% |
| 2023 | 63.000 | +41,7% | 942 | 26.785 | 12.914 | +35,2% | 32,5% | 67,5% |
| 2024 | 73.700 | +17,0% | 9.313 | 36.099 | 12.947 | +0,3% | 26,4% | 73,6% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 23 k | — | 531 |
| 2019 | 81 k | +248,6% | 16 k |
| 2020 | 58 k | -28,8% | 655 |
| 2021 | 41 k | -29,6% | 449 |
| 2022 | 44 k | +8,9% | 8 k |
| 2023 | 63 k | +41,7% | 942 |
| 2024 | 74 k | +17,0% | 9 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 731 | 8 k | 91,3% | 8,7% |
| 2019 | 17 k | 17 k | 51,2% | 48,8% |
| 2020 | 17 k | 9 k | 35,4% | 64,6% |
| 2021 | 18 k | 7 k | 25,0% | 75,0% |
| 2022 | 26 k | 10 k | 27,0% | 73,0% |
Median pe 7 ani: 32,5%. Maxim 91,3% în 2018, minim 25,0% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 27 k | 13 k | 32,5% | 67,5% |
| 2024 | 36 k | 13 k | 26,4% | 73,6% |