Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 4 octombrie 2017.
Înregistrată din 04.10.2017
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -1,5%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >584 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 405.912 | — | 47.147 | 47.387 | 63.992 | — | 58,3% | 41,7% |
| 2019 | 291.972 | -28,1% | −48.982 | −1.595 | 141.645 | +121,3% | 102,3% | -2,3% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
6 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2017
9 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
295% din total activ
-193% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 362.236 |
| +24,1% |
| −3.040 |
| −4.635 |
| 223.289 |
| +57,6% |
| 103,0% |
| -3,0% |
| 2021 | 619.034 | +70,9% | −13.768 | −18.403 | 240.968 | +7,9% | 109,1% | -9,1% |
| 2022 | 402.203 | -35,0% | −88.995 | −107.398 | 281.204 | +16,7% | 163,4% | -63,4% |
| 2023 | 287.326 | -28,6% | −83.141 | −190.539 | 331.692 | +18,0% | 238,0% | -138,0% |
| 2024 | 346.937 | +20,7% | −5.369 | −195.908 | 299.036 | -9,8% | 295,0% | -195,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 406 k | — | 47 k |
| 2019 | 292 k | -28,1% | −49 k |
| 2020 | 362 k | +24,1% | −3 k |
| 2021 | 619 k | +70,9% | −14 k |
| 2022 | 402 k | -35,0% | −89 k |
| 2023 | 287 k | -28,6% | −83 k |
| 2024 | 347 k | +20,7% | −5 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 47 k | 64 k | 58,3% | 41,7% |
| 2019 | −2 k | 142 k | 102,3% | -2,3% |
| 2020 | −5 k | 223 k | 103,0% | -3,0% |
| 2021 | −18 k | 241 k | 109,1% | -9,1% |
| 2022 | −107 k | 281 k | 163,4% |
Median pe 7 ani: 109,1%. Maxim 295,0% în 2024, minim 58,3% în 2018. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| -63,4% |
| 2023 | −191 k | 332 k | 238,0% | -138,0% |
| 2024 | −196 k | 299 k | 295,0% | -195,0% |