Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 4 octombrie 2017.
Înregistrată din 04.10.2017
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 39,6%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,15 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 355.736 | — | 79.783 | 163.219 | 1.347 | — | 0,8% | 99,2% |
| 2019 | 117.743 | -66,9% | 10.741 | 173.960 | 41.171 | +2956,5% | 19,1% | 80,9% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Cluj-Napoca, CLUJ
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2017
9 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
7% din total activ
93% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 453.625 |
| +285,3% |
| 285.133 |
| 459.092 |
| 31.461 |
| -23,6% |
| 6,4% |
| 93,6% |
| 2021 | 1.096.804 | +141,8% | 487.337 | 919.429 | 157.104 | +399,4% | 14,6% | 85,4% |
| 2022 | 1.351.454 | +23,2% | 642.168 | 1.531.597 | 114.990 | -26,8% | 7,0% | 93,0% |
| 2023 | 1.226.278 | -9,3% | 569.520 | 2.101.117 | 154.672 | +34,5% | 6,8% | 93,2% |
| 2024 | 1.238.279 | +1,0% | 489.810 | 2.590.928 | 188.389 | +21,8% | 6,8% | 93,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 356 k | — | 80 k |
| 2019 | 118 k | -66,9% | 11 k |
| 2020 | 454 k | +285,3% | 285 k |
| 2021 | 1,1 M | +141,8% | 487 k |
| 2022 | 1,4 M | +23,2% | 642 k |
| 2023 | 1,2 M | -9,3% | 570 k |
| 2024 | 1,2 M | +1,0% | 490 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 163 k | 1 k | 0,8% | 99,2% |
| 2019 | 174 k | 41 k | 19,1% | 80,9% |
| 2020 | 459 k | 31 k | 6,4% | 93,6% |
| 2021 | 919 k | 157 k | 14,6% | 85,4% |
| 2022 | 1,5 M | 115 k | 7,0% | 93,0% |
Median pe 7 ani: 6,8%. Maxim 19,1% în 2019, minim 0,8% în 2018. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 2,1 M | 155 k | 6,8% | 93,2% |
| 2024 | 2,6 M | 188 k | 6,8% | 93,2% |