Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 15 septembrie 2017.
Înregistrată din 15.09.2017
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 0,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >402 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | — | −919 | −1.091 | 1.294 | — | 637,4% | -537,4% |
| 2019 | — | — | −917 | −2.008 | 2.040 | +57,7% | 6375,0% | -6275,0% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
1 Mun. Bucureşti, BUCUREŞTI
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2017
9 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
113% din total activ
-13% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 | — | — | −908 | −2.916 | 3.040 | +49,0% | 2451,6% | -2351,6% |
| 2021 | — | — | −908 | −3.824 | 3.740 | +23,0% | — | — |
| 2022 | 35.777 | — | −14.362 | −18.186 | 116.030 | +3002,4% | 118,6% | -18,6% |
| 2023 | 160.061 | +347,4% | 1.450 | −16.736 | 122.506 | +5,6% | 116,4% | -16,4% |
| 2024 | 181.425 | +13,3% | 681 | −16.056 | 141.853 | +15,8% | 112,8% | -12,8% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | — | −919 |
| 2019 | — | — | −917 |
| 2020 | — | — | −908 |
| 2021 | — | — | −908 |
| 2022 | 36 k | — | −14 k |
| 2023 | 160 k | +347,4% | 1 k |
| 2024 | 181 k | +13,3% | 681 |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | −1 k | 1 k | 637,4% | -537,4% |
| 2019 | −2 k | 2 k | 6375,0% | -6275,0% |
| 2020 | −3 k | 3 k | 2451,6% | -2351,6% |
| 2021 | −4 k | 4 k | — | — |
| 2022 | −18 k | 116 k | 118,6% |
Median pe 6 ani: 378,0%. Maxim 6375,0% în 2019, minim 112,8% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| -18,6% |
| 2023 | −17 k | 123 k | 116,4% | -16,4% |
| 2024 | −16 k | 142 k | 112,8% | -12,8% |