Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 25 august 2017.
Reluare activitate din 03.12.2025
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
marjă indisponibilă
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >265 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 37.659 | — | −4.256 | −4.056 | 21.949 | — | 122,7% | -22,7% |
| 2018 | 143.685 | +281,5% | −5.952 | −10.008 | 27.220 | +24,0% | 158,1% | -58,1% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Brăila, BRĂILA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2017
9 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
0% din total activ
100% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2019 | 204.505 | +42,3% | 63.755 | 53.747 | 16.300 | -40,1% | 23,3% | 76,7% |
| 2021 | 279.291 | +36,6% | 160.306 | 341.431 | 9.589 | -41,2% | 2,7% | 97,3% |
| 2024 | 0 | -100,0% | 0 | 331.173 | 44 | -99,5% | 0,0% | 100,0% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2017 | 38 k | — | −4 k |
| 2018 | 144 k | +281,5% | −6 k |
| 2019 | 205 k | +42,3% | 64 k |
| 2021 | 279 k | +36,6% | 160 k |
| 2024 | 0 | -100,0% | 0 |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | −4 k | 22 k | 122,7% | -22,7% |
| 2018 | −10 k | 27 k | 158,1% | -58,1% |
| 2019 | 54 k | 16 k | 23,3% | 76,7% |
| 2021 | 341 k | 10 k | 2,7% | 97,3% |
| 2024 | 331 k | 44 | 0,0% | 100,0% |
Median pe 5 ani: 23,3%. Maxim 158,1% în 2018, minim 0,0% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.