Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 24 martie 2017.
Înregistrată din 24.03.2017
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -66,8%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >467 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 44.103 | — | 25.606 | 35.460 | 3.719 | — | 9,5% | 90,5% |
| 2019 | 130.319 | +195,5% | 94.994 | 130.454 | 6.337 | +70,4% | 4,6% | 95,4% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Orş. Băile Tuşnad, HARGHITA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2017
9 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
50% din total activ
50% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 10.000 |
| -92,3% |
| 9.193 |
| 139.647 |
| 6.337 |
| 0,0% |
| 4,3% |
| 95,7% |
| 2021 | — | — | −200 | 139.447 | 6.337 | 0,0% | 4,3% | 95,7% |
| 2022 | — | — | −3.075 | 136.372 | 6.337 | 0,0% | 4,4% | 95,6% |
| 2023 | 138.917 | — | 4.752 | 141.124 | 109.003 | +1620,1% | 43,6% | 56,4% |
| 2024 | 47.000 | -66,2% | −31.378 | 109.746 | 111.478 | +2,3% | 50,4% | 49,6% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 44 k | — | 26 k |
| 2019 | 130 k | +195,5% | 95 k |
| 2020 | 10 k | -92,3% | 9 k |
| 2021 | — | — | −200 |
| 2022 | — | — | −3 k |
| 2023 | 139 k | — | 5 k |
| 2024 | 47 k | -66,2% | −31 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 35 k | 4 k | 9,5% | 90,5% |
| 2019 | 130 k | 6 k | 4,6% | 95,4% |
| 2020 | 140 k | 6 k | 4,3% | 95,7% |
| 2021 | 139 k | 6 k | 4,3% | 95,7% |
| 2022 | 136 k | 6 k | 4,4% | 95,6% |
Median pe 7 ani: 4,6%. Maxim 50,4% în 2024, minim 4,3% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 |
| 141 k |
| 109 k |
| 43,6% |
| 56,4% |
| 2024 | 110 k | 111 k | 50,4% | 49,6% |