Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 24 martie 2017.
Reluare activitate din 01.03.2022
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 2,3%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >1,13 M RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 22.037 | — | −11.381 | −11.181 | 78.224 | — | 116,9% | -16,9% |
| 2018 | 136.786 | +520,7% | −12.323 | −23.504 | 96.167 | +22,9% | 132,3% | -32,3% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Arad, ARAD
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2017
9 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
259% din total activ
-159% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2019 |
| 19.304 |
| -85,9% |
| −3.123 |
| −26.627 |
| 105.680 |
| +9,9% |
| 133,7% |
| -33,7% |
| 2020 | — | — | 0 | −26.627 | 105.680 | 0,0% | 133,7% | -33,7% |
| 2022 | — | — | 0 | −26.627 | 105.680 | 0,0% | 133,7% | -33,7% |
| 2023 | 79.284 | — | 2.821 | −23.806 | 115.084 | +8,9% | 126,1% | -26,1% |
| 2024 | 274.398 | +246,1% | 6.227 | −17.579 | 28.615 | -75,1% | 259,3% | -159,3% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2017 | 22 k | — | −11 k |
| 2018 | 137 k | +520,7% | −12 k |
| 2019 | 19 k | -85,9% | −3 k |
| 2020 | — | — | 0 |
| 2022 | — | — | 0 |
| 2023 | 79 k | — | 3 k |
| 2024 | 274 k | +246,1% | 6 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | −11 k | 78 k | 116,9% | -16,9% |
| 2018 | −24 k | 96 k | 132,3% | -32,3% |
| 2019 | −27 k | 106 k | 133,7% | -33,7% |
| 2020 | −27 k | 106 k | 133,7% | -33,7% |
| 2022 | −27 k | 106 k | 133,7% |
Median pe 7 ani: 133,7%. Maxim 259,3% în 2024, minim 116,9% în 2017. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| -33,7% |
| 2023 | −24 k | 115 k | 126,1% | -26,1% |
| 2024 | −18 k | 29 k | 259,3% | -159,3% |