Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 10 ianuarie 2017.
Înregistrată din 10.01.2017
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 3,9%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >616 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 31.485 | — | 23.936 | 24.957 | 623 | — | 2,4% | 97,6% |
| 2019 | 28.932 | -8,1% | 19.936 | 44.893 | 527 | -15,4% | 1,2% | 98,8% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Buzău, BUZĂU
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2017
9 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
104% din total activ
-4% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 23.315 |
| -19,4% |
| 15.782 |
| 60.675 |
| 384 |
| -27,1% |
| 0,6% |
| 99,4% |
| 2021 | 36.386 | +56,1% | 26.943 | 87.617 | 1.217 | +216,9% | 1,4% | 98,6% |
| 2022 | 36.366 | -0,1% | 20.696 | 20.896 | 4.485 | +268,5% | 17,7% | 82,3% |
| 2023 | 36.487 | +0,3% | −15.986 | −3.351 | 4.024 | -10,3% | 597,9% | -497,9% |
| 2024 | 65.656 | +79,9% | 2.534 | −817 | 19.810 | +392,3% | 104,3% | -4,3% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 31 k | — | 24 k |
| 2019 | 29 k | -8,1% | 20 k |
| 2020 | 23 k | -19,4% | 16 k |
| 2021 | 36 k | +56,1% | 27 k |
| 2022 | 36 k | -0,1% | 21 k |
| 2023 | 36 k | +0,3% | −16 k |
| 2024 | 66 k | +79,9% | 3 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 25 k | 623 | 2,4% | 97,6% |
| 2019 | 45 k | 527 | 1,2% | 98,8% |
| 2020 | 61 k | 384 | 0,6% | 99,4% |
| 2021 | 88 k | 1 k | 1,4% | 98,6% |
| 2022 | 21 k | 4 k | 17,7% | 82,3% |
Median pe 7 ani: 2,4%. Maxim 597,9% în 2023, minim 0,6% în 2020. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 |
| −3 k |
| 4 k |
| 597,9% |
| -497,9% |
| 2024 | −817 | 20 k | 104,3% | -4,3% |