Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 10 mai 2016.
Înregistrată din 10.05.2016
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 6,3%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >899 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 224.047 | — | −23.032 | −40.033 | 182.591 | — | 128,1% | -28,1% |
| 2018 | 139.215 | -37,9% | −38.861 | −78.893 | 280.108 | +53,4% | 139,2% | -39,2% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Şimian Com. Şimian, BIHOR
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2016
10 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
114% din total activ
-14% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2019 | 299.242 | +114,9% | −34.322 | −113.215 | 331.391 | +18,3% | 151,9% | -51,9% |
| 2020 | 349.688 | +16,9% | −12.102 | −125.317 | 368.066 | +11,1% | 151,6% | -51,6% |
| 2022 | 477.976 | +36,7% | −6.211 | −130.831 | 464.808 | +26,3% | 139,2% | -39,2% |
| 2023 | 568.686 | +19,0% | 37.456 | −93.374 | 479.699 | +3,2% | 124,2% | -24,2% |
| 2024 | 556.328 | -2,2% | 34.807 | −58.567 | 486.523 | +1,4% | 113,7% | -13,7% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2017 | 224 k | — | −23 k |
| 2018 | 139 k | -37,9% | −39 k |
| 2019 | 299 k | +114,9% | −34 k |
| 2020 | 350 k | +16,9% | −12 k |
| 2022 | 478 k | +36,7% | −6 k |
| 2023 | 569 k | +19,0% | 37 k |
| 2024 | 556 k | -2,2% | 35 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | −40 k | 183 k | 128,1% | -28,1% |
| 2018 | −79 k | 280 k | 139,2% | -39,2% |
| 2019 | −113 k | 331 k | 151,9% | -51,9% |
| 2020 | −125 k | 368 k | 151,6% | -51,6% |
| 2022 | −131 k | 465 k | 139,2% |
Median pe 7 ani: 139,2%. Maxim 151,9% în 2019, minim 113,7% în 2024. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| -39,2% |
| 2023 | −93 k | 480 k | 124,2% | -24,2% |
| 2024 | −59 k | 487 k | 113,7% | -13,7% |