Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 29 februarie 2016.
Înregistrată din 29.02.2016
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: -5,4%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >899 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 126.231 | — | 11.554 | 16.565 | 18.865 | — | 53,2% | 46,8% |
| 2019 | 121.929 | -3,4% | 413 | 16.978 | 5.968 | -68,4% | 26,0% | 74,0% |
| 2020 |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Perşinari Com. Perşinari, DÂMBOVIŢA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2016
10 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
206% din total activ
-106% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 126.742 |
| +3,9% |
| −13.725 |
| 3.253 |
| 10.898 |
| +82,6% |
| 77,0% |
| 23,0% |
| 2021 | 137.885 | +8,8% | −1.599 | 1.654 | 9.641 | -11,5% | 85,3% | 14,7% |
| 2022 | 144.397 | +4,7% | −1.394 | 260 | 19.556 | +102,8% | 98,7% | 1,3% |
| 2023 | 151.243 | +4,7% | −7.038 | −6.807 | 25.561 | +30,7% | 136,3% | -36,3% |
| 2024 | 152.660 | +0,9% | −8.212 | −15.019 | 29.150 | +14,0% | 206,3% | -106,3% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 126 k | — | 12 k |
| 2019 | 122 k | -3,4% | 413 |
| 2020 | 127 k | +3,9% | −14 k |
| 2021 | 138 k | +8,8% | −2 k |
| 2022 | 144 k | +4,7% | −1 k |
| 2023 | 151 k | +4,7% | −7 k |
| 2024 | 153 k | +0,9% | −8 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 17 k | 19 k | 53,2% | 46,8% |
| 2019 | 17 k | 6 k | 26,0% | 74,0% |
| 2020 | 3 k | 11 k | 77,0% | 23,0% |
| 2021 | 2 k | 10 k | 85,3% | 14,7% |
| 2022 | 260 | 20 k | 98,7% | 1,3% |
Median pe 7 ani: 85,3%. Maxim 206,3% în 2024, minim 26,0% în 2019. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 |
| −7 k |
| 26 k |
| 136,3% |
| -36,3% |
| 2024 | −15 k | 29 k | 206,3% | -106,3% |