Interogăm ANAF…
Firmă activă, înmatriculată la ONRC din 10 februarie 2015.
Înregistrată din 10.02.2015
administrator
Pentru verificări prealabile și documentare comercială.
TVA inclus · acces 24h la profilul acestui administrator
Datele despre tine apar aici? Pentru rectificare, ștergere sau opoziție scrie la [email protected]. Răspundem în maxim 30 de zile (GDPR art. 12, 16, 17, 21). Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
Datele de mai sus vin de la ANAF. Pentru imaginea completă a firmei ai nevoie de certificatul oficial.
Marjă: 11,6%
mediană sector · 2024
Top 25% sector: >299 k RON
marjă mediană · 2024
profit, capital, datorii · evoluție anuală
| An | Cifră afaceri | YoY CA | Profit net | Capital propriu | Datorii | YoY datorii | Grad îndat. | Solvabilit. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1.300 | — | −1.414 | 1.215 | 2.139 | — | 63,8% | 36,2% |
| 2019 | 84.434 | +6394,9% | −12.549 | −11.284 | 19.518 | +812,5% | 237,0% | -137,0% |
În funcțiune
Singurul document valabil legal — bancă, SEAP, fonduri UE etc.
Comandă certificat constatator· 69 RONTVA inclus · livrare email · ~10 min
Certificatul.ro este un serviciu privat de intermediere și nu este afiliat ONRC. Cererea către ONRC se depune prin intermediul și contul myportal.onrc.ro al Certificatul.ro.
1 intrare · 1 județ
Constanţa, CONSTANŢA
Adresa declarata la ANAF
Sediu neschimbat din 2015
11 ani la aceeași adresă · fără mențiuni de schimbare a sediului
38% din total activ
62% din total activ
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. MFP raportează datoriile cumulat (toate scadențele). Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
datorii ÷ total activ · mediană
capitaluri proprii ÷ total activ · mediană
Vezi o eroare în datele afișate? Scrie la [email protected]. Datele provin din ANAF + ONRC + bilanțuri MFP — corectarea pe certificatul.ro nu afectează publicarea în surse oficiale.
| 2020 | 143.202 | +69,6% | 49.411 | 29.246 | 7.789 | -60,1% | 21,0% | 79,0% |
| 2021 | 143.475 | +0,2% | 46.057 | 46.657 | 7.937 | +1,9% | 14,5% | 85,5% |
| 2022 | 143.564 | +0,1% | 23.448 | 24.048 | 8.821 | +11,1% | 26,8% | 73,2% |
| 2023 | 183.303 | +27,7% | 38.059 | 38.659 | 14.904 | +69,0% | 27,8% | 72,2% |
| 2024 | 247.160 | +34,8% | 28.564 | 29.164 | 17.725 | +18,9% | 37,8% | 62,2% |
| An | CA | YoY | Profit |
|---|---|---|---|
| 2018 | 1 k | — | −1 k |
| 2019 | 84 k | +6394,9% | −13 k |
| 2020 | 143 k | +69,6% | 49 k |
| 2021 | 143 k | +0,2% | 46 k |
| 2022 | 144 k | +0,1% | 23 k |
| 2023 | 183 k | +27,7% | 38 k |
| 2024 | 247 k | +34,8% | 29 k |
| An | Capital | Datorii | Grad | Solv. |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1 k | 2 k | 63,8% | 36,2% |
| 2019 | −11 k | 20 k | 237,0% | -137,0% |
| 2020 | 29 k | 8 k | 21,0% | 79,0% |
| 2021 | 47 k | 8 k | 14,5% | 85,5% |
| 2022 | 24 k | 9 k | 26,8% | 73,2% |
Median pe 7 ani: 27,8%. Maxim 237,0% în 2019, minim 14,5% în 2021. Calculat ca datorii totale ÷ total activ × 100.
Date din raportarea anuală la Ministerul Finanțelor. Procentele reprezintă raportul față de total activ. Indicatorii pot fi influențați de împrumuturi intra-grup, restructurări, dividende extraordinare sau evenimente fiscale singulare.
| 2023 | 39 k | 15 k | 27,8% | 72,2% |
| 2024 | 29 k | 18 k | 37,8% | 62,2% |